Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellett feladnod mikor...

Mit kellett feladnod mikor bnőd/barátod lett? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Gondolok itt otthoni szokásokra, amit 1edül végeztél és ezután nem lehetett. V pl hobbik.


Nálam még nincs így a helyzet, de pl zenei szokás terén lehet lentebb kell vennem a mércét.

Kort is írjatok.

18/F


2010. szept. 25. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Semmit nem kellett feladnom soha, ha nem fogad el úgy ahogy vagyok, a szokásaimmal, meg mindennel együtt akkor nem szeret igazán és nem hozzám való. Ilyen egyszerű.
2010. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor azt adod fel, hogy magányosan és egyedül legyél.
2010. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nálnuk igazából nincs hobbim csak az úszás volt de párom nem tud úszni. Abbahagytam mikor falura költöztem.

Szerintem minden attól függ mennyire sok időt töltötök együtt s belehet-e vonni a társad a dolgokba. Ha példáúl a fiú focizik addik a lány is menjen barátnőzni s el kell fogadni, hogy 2-3 órával kevesebbet vagytok együtt, nem mindig a másikon lógni.

De ha mondjuk korcsojázni vagy bicajozni szeretsz azt lehet ő is élvezné s együtt jól szórakoztok.

2010. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én egyetlenegy dolgot: akkor eszem májat, ha nincs otthon, mert azt mondta, hogy hányingere van a szagától, amikor sütöm.ez nem igazán áldozat :)


jó, nem dohányzom, ha együtt vagyunk itthon.

2010. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Hát az előző egy kretén már bocsesz:D


Ha nem áll be a sorba akkor nem szeret igazán ??


Neked se lesz soha családod!


Én gyakorlatilag sokmindent feladtam érte, pl leszoktam a cigizésről és még anyámnak is hátat fordítottam mivel nem jött ki vele, meg én se vele mert állandóan fúrt minket úh elköltöztem..


De megérte!!

2010. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
???? (előző, 19:24)
2010. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
El kell bújnom amikor csuklok, mert nem bírja elviselni a hangját a csuklásomnak.
2010. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A flörtölgetős bulizásokról le kellett mondjak.

Nem nagyon tolerálja, ha este sokáig kimaradok, így átálltam a reggel kelésre (korábban délben keltem és éjfél előtt ritkán értem haza).

Amelyik zenéket nem szereti, azt fejhallgatóval hallgatom.

Anyagilag sokkal instabilabbak vagyunk, mert mielőtt összeköltöztem vele, a szüleim eltartottak, azóta nem. Ez a legrosszabb, mellette lényegesen alacsonyabb életszínvonalon élek.

Kb. ennyi. De ezeknek a nagy része téged még szerencsére nem érint :)

2010. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem adtam fel semmit, mert ha szeret akkor szeret, ennyi=) Nem csinálok gusztustalan dolgot, ami kényelmetlen lehetne számára, tehát a hobbimba, tevékenységeimbe, szabadidőmbe ne szabjon meg semmit, nem is akarta soha.Ahogy én sem teszem természetesen. Én itthon barkácsolok, futni és lovagolni járok, a barátnőmmel találkozok szinte minden nap, vannak rossz szokásaim, rossz napjaim,de ha zavarja ha nem ez vagyok én. Ő motorversenyző, edzeni jár sokat, és otthon dolgozik sokat apukájával, én sem próbáltam ebbe beleszólni.

Ha meg akarjuk változtatni a másikat, akkor mást akarunk,mint ami ő maga.

Minden nap találkozunk és együtt is alszunk, vagy ha épp együtt vagyunk,akkor is elfogadjuk egymás bónáit=D

2010. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gitártábort, néhány barátot, de megérte:)

már 3 éve...

2010. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!