Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érzi magát az, akinek...

Hogy érzi magát az, akinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Nekem nincsenek. Elmentek mellőlem, mert elég sok negatív dolog történt velem, és nem tartottak ki...hol lehet még harmincasként barátokat szerezni?Jelenleg gyesen vagyok, nagyon nincs hová kimozdulnom és a gyerekemet is egyedül nevelem, nincs kire bízni...Kérlek segítsetek.Rossz egyedül.
2010. szept. 24. 10:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor azok nem is voltak barátok!Nincs baba-mama klub? Játszótér? Mozdulj ki ne legyél negatív, inkább pozitív, meglásd vonzod majd a barátokat, ismerősöket.
2010. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja ezt ismerem van pénz van sok barát..nincs pénz nem kíváncsi senki...:D Én is jártam ilyen cipőben.de alapból is kevés barátom van sajnos de nem rajtam múlik.Csak én nem vagyok egy szarkeverő rossz indulatú típus és ezért nehéz a beilleszkedés.
2010. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező. Összeszorult a szivem mikor megláttam a főoldalon a kérdésed, mert én ugyanebben a helyzetben vagyok csak 20 évesen. Nagyon sok "barátom" volt már eddig is, de most egyszerüen begubóztam és nem tudok és nem is akarok nyitni senki felé, mert nagyon sokan megbántottak. Ilyenekre gondolj pl.,hogy: hátba támadtak, hátam mögött kitalált dolgokkal támadtak, kibeszéltek, stb. fiatal vagyok, de eddig minden "barátságom" így végződött. Nagyon sokat hibáztattam magam, de a párom rávilágított, hogy nem nekem kéne azon gondolkoznom, hogy hol szúrtam el, hanem nekik kéne mélyen magukba nézni, mert a féltékenységük nem ismert határokat.

Én már úgy vagyok vele inkább legyek egyedül a párommal, és ne legyenek barátaim, minthogy még egyszer az életben valaki akkora fájdalmat okozzon nekem mint ezek az állítólagos barátok.


Úgyhogy én azt tanácsolom neked, ne görcsölj rajta, ne is gondolj rá, és mikor majd nem keresed már ő fog megtalálni téged!


20/L

2010. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
És ha pont a hozzád hasonló emberek társaságát keresnéd? Miért kell a gyereket "letenni" ahhoz, hogy ismerkedhess? Arra gondolok, hogy pl. egy játszótéren a többi gyerekes anyukával elkezdenél beszélgetni, hátha...
2010. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én elég jó társaság vagyok magamról is, amit viszont az emberek nagy többségéről nem tudom elmondani. Nekem így nem rossz.


Ez persze önmagában nem igaz, hisz van körülöttem feleség gyerek, szülők, testvér, após-anyós, sógor-koma, unokaöccs, unokatestvér.


Vannak munkatársak, szomszédok. Volt egyetemi haverok (barátok?), online ismerősök itthon és külföldön.


De ilyen BARÁT az nincs, viszont nem is hiányzik. Nem is értem, hogy minek kéne.

2010. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Nekem is azért lett így, mert kibeszéltek az engem ért tragédiák miatt.Sok ember imád más kárán nevetni.Így nincs is kedvem nyitni, mert rossz indulatúak az emberek.Így meg olyan, de olyan egyedül vagyok...Fura helyzet.Anyukákkal nem szívesen ismerkedem, mert nekem már nincs férjem, és a gyerekem sem olyan, mint a többi.Csak bántanának, attól félek...
2010. szept. 24. 11:01
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Azért a játszótéri kismamáktól óva intenélek, mint a társasági élet elsődleges színterétől. Valami félelmetesen beszűkült banda az, az évek óta otthon lévő, alig kimozduló, gyerek-takarítás-pelenka-főzés négyszögben mozgó mamaszauruszok között hosszabb időt (mondjuk negyed óránál többet) eltölteni pszichodelikus élmény.
2010. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Szia!Én is igy érzem magam. Szintén 30-as vagyok, rengeteg negativ dolgon túl. Még minden jó volt addig megvoltak a barátok de amikor az életem rosszra fordult elfordultak, sőt kibeszéltek. Tudom hogyan érzed magad, sajnos.
2010. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem muszáj a saját korosztájod legyen.35 vagyok,nekem van egy édes szomszéd nénim és ö a bizalmi emberkém.Neki van élettapasztalata,nem ad gagyi tanácsokat.Tartsd nyitva a szemed és vedd észre ki közelít jószándékkal feléd.
2010. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
én 21 éves vagyok,de nincsenek barátaim,nincs olyan ember a családomon kívül akire számíthatnék,haverok suliban voltak azóta meg valamelyik még az utcán se köszön az ilyen emberekkel mit lehet kezdeni?
2010. szept. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!