Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsenek a páromnak barátai....

Nincsenek a páromnak barátai. Tudnék valamit tenni, hogy legyenek?

Figyelt kérdés

Nincsenek olyan igazi barátai mint nekem. Vannak olyan emberek akikkel néha megiszik egy sört (de azok inkább csak az érdekkapcsolatai), és ha összeházasodnánk, azt hiszem a főnökét kérné fel tanúnak. (De azzal sincsenek baráti viszonyban.

Zavar, hogy nincs olyan barátja akivel néha elmenne sörözni vagy csak beszélgetnének.

Amikor én elmegyek a barátaimhoz, látom a szemén hogy zavarja, persze nem szól semmit.

Az én barátaim fiatalabbak mint a párom, ők "szóba sem jöhetnek" mint barátok a páromnak. :S

Tudom, hogy a párom hibája is, hogy nincsenek barátai. És elhiszem, hogy a viselkedésével anno eltaszított mindenkit magától, de most már megváltozott.

De hogyan ismerkedhetne egy 30 éves férfi, hogy senki ne gondoljon rosszra? (Még nő-barátai sincsenek)


2010. nov. 1. 08:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy neki nincsen igénye barátokra. Vannak ilyen emberek.

Egyébként lehetne barátkozni a munkahelyén is, vagy ha ő akar eljárhatna sportklubba, ott is lehet új ismerősöket találni akikkel barátkozhat. De ha ő nem akar, akkor úgysem lesz semmilyen barátja.


És hogy érted hogy mindenkit elüldözött és most már megváltozott? Az emberek nem szoktak alapvetően megváltozni.

2010. nov. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjemnek sincsenek "igazi" barátai, de ez minket egyáltalán nem zavar.Még jó, hogy nő barátai sincsenek, viszont nekem sem hiányoznak az én barátaim.Mi egymásnak, a fiunknak élünk, a munkánk leköt, ha pedig van szabadidőnk akkor utazunk.Most elmegyünk 4 napra, mennyivel jobb ez, mintha itthon lógna a haverokkal, vagy én a barátnőkkel.13 éve vagyunk házasok, soha sem hiányoztak a barátok.
2010. nov. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
11%
Az, hogy nincsenek olyan emberek, akikben megbízik, és megosztja velük a gondjait, akikkel szeretik egymás társaságát, sokat elárul a jelleméről. Én vigyáznék vele.
2010. nov. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A munkahelyén olyan emberek dolgoznak akikkel nem szeretne barátkozni. Pl van aki csalás,lopás miatt ült börtönben, a másik fűvel-fával csalja a feleségét,a harmadik meg drogozik. És még hasonlóak. De arra a munkára alkalmasak, amit el kell végezniük.


Az önbizalma 0 volt, csak a kocsmázás jelentette számára a kikapcsolódást, a barátai elpártoltak tőle, mert majdnem alkesz lett belőle.

Aztán jöttem én, és egy alapos fejmosás után belátta, hogy ez így nem élet.

2010. nov. 1. 08:16
 5/11 A kérdező kommentje:

Nekem hiányoznak a barátaim, azt hiszem meg is bolondulnék ha a heti 7napból 7et a lakásban töltenék.

Szükségem van kikapcsolódásra a barátaimmal.

Kártyázunk, moziba járunk, pizzázunk stb.

Szeretném ha neki is lennének ilyen barátai.

2010. nov. 1. 08:17
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
0813, mit arul el a jellemebol, te nagyon hulye? Valaki nem egy baratkozos tipus, erdekelne, hogy ebbol milyen galadsagokat szurtel le!
2010. nov. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sincsennek barátaim. Ismerősökkel tele a padlás, de barát nincs, és nem is kell. Ugyhogy szerintem ne akarj te barátot szerezni neki, ha kell neki, majd talál magának, hidd el.
2010. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én szeretném, ha lenne egy jóbarátja, akivel néha ki tud kapcsolódni.
2010. nov. 1. 08:28
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Te azért szeretnéd, hogy legyen barátja, hogyha te elmész a te barátaiddal, akkor neked ne legyen lelkiismeret furdalásod miatta.

Az én férjemnek nincsen szüksége más társaságára ahoz, hogy kikapcsolódjon, ahogy nekem sincsen.Ha pedig unatkoztok egymás mellett, akkor ott bajok vannak.

2010. nov. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik előzőnek igaza van, ha valakinek egyáltalán nincsnek barátai, az vagy azért van, mert sose ért rá, vagy azért mert magának való. És ez egyfajta jellemre utal, akárki akármit mond. Nem feltétlen rossz értelemben, de akkor is elárul az illetőről bizonyos dolgokat.


Nem értem, hogy a te barátaid miért nem felelnek meg neki. Egyébként ha te elmész velük, menj, ha ő nem akar, akkor maradjon otthon. Nem értem azt sem, hogy te miért akarod hogy ő is eljárkáljon otthonról idegenekkel, pláne ha ez neki nem kell.


Jesszus, milyen munkahelyen dolgozik :)

Mondjuk attól, hogy valaki csalja a feleségét, nem feltételezi hogy rossz barát is lenne.

2010. nov. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!