Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsenek a páromnak barátai....

Nincsenek a páromnak barátai. Tudnék valamit tenni, hogy legyenek?

Figyelt kérdés

Nincsenek olyan igazi barátai mint nekem. Vannak olyan emberek akikkel néha megiszik egy sört (de azok inkább csak az érdekkapcsolatai), és ha összeházasodnánk, azt hiszem a főnökét kérné fel tanúnak. (De azzal sincsenek baráti viszonyban.

Zavar, hogy nincs olyan barátja akivel néha elmenne sörözni vagy csak beszélgetnének.

Amikor én elmegyek a barátaimhoz, látom a szemén hogy zavarja, persze nem szól semmit.

Az én barátaim fiatalabbak mint a párom, ők "szóba sem jöhetnek" mint barátok a páromnak. :S

Tudom, hogy a párom hibája is, hogy nincsenek barátai. És elhiszem, hogy a viselkedésével anno eltaszított mindenkit magától, de most már megváltozott.

De hogyan ismerkedhetne egy 30 éves férfi, hogy senki ne gondoljon rosszra? (Még nő-barátai sincsenek)


2010. nov. 1. 08:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem unatkozunk egymás mellett.


Én sem akarnék olyannal barátkozni, aki qvázni jár. Aztán meg azt hazudja a feleségének, hogy a főnöke nem fizette ki a rendes bérét, csak x %-át. (Persze a főnök rendesen megfizette, csak ő elhordta az örömlányokhoz).

2010. nov. 1. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!