Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik abban a helyzetben...

Akik abban a helyzetben vannak mint én, vagyis nincsenek barátai, mit csinál a nyáron?

Figyelt kérdés
Annyira félek h nagyon rossz lesz a nyár.Nem is várom h elkezdődjön.Nincsenek barátaim és biztos h végigfogom unatkozni az egészet.
2010. jún. 10. 08:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Keress magadnak elfoglaltságot és barátokat is találni fogsz. Mehetsz strandra, sportolni, táborba,vagy csak a menhelyre segíteni és mindjárt barátaid is lesznek.
2010. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Én olvastam, reggeltől estig, meg megtanultam főzni, festettem , rajziltam, lefoglaltam magam. De ha gondolod írhatsz nekem privátban:)
2010. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Hány éves vagy hol laksz?
2010. jún. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolsó.Miért?:)
2010. jún. 10. 08:53
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Keress barátokat... most komolyan, miért nem teszel valamit, ha így rosszul érzed magad?

Menj ki valahova zöldövezetbe. Vannak nyílt emberek, akik odaülnek majd melléd beszélgetni.

2010. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz segiteni akkor toltsd el hasznosan az idot, es menj el onkentesnek egy kozeli menhelyre.. a segitseg jol jon, es ott lesznek barataid.
2010. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
nyári munka...emberek között is leszel,uj ismeretségeket is köthetsz
2010. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyári munka!Pénzt és barátokat is fogsz találni!
2010. jún. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sem árthat egy hónap nyári munka,diákmunka,ha van rá lehetőséged.Új embereket ismersz meg,barátságokat köthetsz,lekötöd magad,és még pénzt is keresel,amit arra költhetsz,amire csak szeretnéd.

Ha erre nincs lehetőséged,akkor séta,bringázás,ülj ki valami parkba,tópartra,csak akad valaki,akivel szóba elegyedhetsz.Esetleg chatelhetnél olyan szobákban,ahol a lakóhelyedhez közeli emberkék társalognak.

2010. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Barátaim nekem sincsenek, de van párom, szóval csajozz be, vagy pasizz(nem tudom milyen nemű vagy).És máris meg van oldva, amúgy a munka, sport, tanulás, tanfolyam nagyon jó és hasznos elfoglaltságok.Ha elég talpraesett vagy akár külföldre is kimehetsz a nyárra, nyelvet tanulni+dolgozni.
2010. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!