Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik abban a helyzetben...

Akik abban a helyzetben vannak mint én, vagyis nincsenek barátai, mit csinál a nyáron?

Figyelt kérdés
Annyira félek h nagyon rossz lesz a nyár.Nem is várom h elkezdődjön.Nincsenek barátaim és biztos h végigfogom unatkozni az egészet.
2010. jún. 10. 08:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mert ha 12 éves vagy, nem küldünk főzőtanfolyamra, ha pedig 30, akkor mondjuk, hogy festegess otthon. :)


Nem vagyok híve a netes ismerkedésnek, jobb élőben, de ha már ennyire egyedül vagy, akár ott is ismerkedhetnél. Csak arra vigyázz, hogy ne tölts napokat a gép előtt, hozzád közel lakó emberekkel ismerkedj és csináljatok programokat. Persze óvatosan, nem elhinni mindent, amit ismeretlenül írnak magukról.

De ez is olyan, hogy ha nem vagy még legalább 16-17 éves, akkor nem ajánlom.

2010. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
16 évesen én is így voltam, nem tudtam senkivel elmenni sehová:S Nagyon szar volt, a kertben napoztam, játszottam a kutyámmal, füvet nyírtam. aztán elmentem dolgozni, lett egy barátnőm, és az augusztus csak úgy repült:)
2010. jún. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem csak tesóm van, vele szoktam lenni, egyébként meg főleg netezéssel, olvasással, tanulással töltöttem eddig a nyarakat, de a legjobb az tavaly volt mikor 5 hetes szakmai gyakorlatomat kellett letölteni,és az elég jó volt, meg az is, mikor diákmunkát vállaltam, egész jó munkák vannak nyáron,gyümölcsszedés pl klassz sztem,és legalább van egy kis zsebpénz is belőle. Meg szigetre is elmentem már párszor,még egyedül is,m tesómmal együtt már túl drága lett volna,de nem volt baj, szeretek utazgatni, szeretem a szép helyeket és nevezetességeket.
2010. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is menhelyet és diák munkát tudnám javasolni. Legyél nyitott és biztos fogsz sok barátot, legalábbis havert találni.
2010. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!