Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kellett volna fizetnem...

Nekem kellett volna fizetnem az ebédet?

Figyelt kérdés
Autót vettem Ausztriából, és mivel a sógorom (barátnőm öccse) autószerelő, megkértem, hogy kísérjen el, mert a szakmájából adódóan jobban ért az autókhoz. Reggel 8kor indultunk, és délután 15re már hazaértünk. Útközben egy kis étteremben ebédeltünk, és a barátnőm szerint én kellett volna fizessem a tesója ebédjét is amiért eljött velem. 25euró miatt szerinte most pofátlan és sóher vagyok amiért nem hívtam meg. Egyébként szerintem a sógor nem vette rossz néven, csak a barátnőm csinál ekkora ügyet belőle.

2022. aug. 15. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
95%
Olyan vagy, mint a rokonom, elhozta a gyerekét korrepetálni fél éven át, sosem kérdezte, tartozik-e vmivel, és a végén a vizsga után egy tábla csoki nem sok, annyit se adott.
2022. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
24%

Szakíts a csajoddal,aztán gond egy szál se, kocsi probléma megoldódott, jó szerelő meg úgyis rengeteg van 😏

Mire szükség lesz rá,szedsz fel új nőt,annak is biztos lesz rokonsága.

Falun összetartóbbak,onnan válassz!

2022. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
95%
Falun ha nem viszonzod a szívességet, többé senki sem segít semmiben, mert híre megy, mekkora bunkó vagy.
2022. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
91%
Biztosan elkényeztettek otthon, természetesnek érzed, hogy neked csak úgy jár minden másoktól. Aranygyerek.
2022. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
91%
Mennyit fizettél a sógornak ezért a kvázi szakmai szívességért? Sokat? Akkor elnézhető, hogy a kaját nem jutott eszedbe még felajánlani. Keveset, esetleg semmit? Akkor ez szimplán kihasználás, főleg, ha nem vagytok jó barátok. Szóval nagyon gyorsan kapd össze magad és puhatold ki, mit adhatsz neki cserébe, hogy legalább érezze, hogy nem csak kihasználva van; és mellette biztosítsd róla, hogy ha neki lesz segítségre szüksége, rád mindig számíthat. Ez a minimum.
2022. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
96%

#43

Szerinted komolyan írtam??

Azt gondoltam elég érthető a cinizmusa az üzenetnek.

Egyébként a szívesség az mondjuk egy negyedórás segítség.

7 óra az már majdnem egy munkanap.

Van akiért megtesz az ember sokkal többet is, de azok nem ilyen minden ingyen kéne haverok. 42 voltam

2022. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
95%

Huhh ez gáz kérdező. A barátnődnek tök igaza van.


De a csorbát meg ki lehet utólag küszöbölni. Hívd meg őt (vagy őket a párjával) egy vacsorára egy jó helyre. Ez a minimum.

2022. aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem természetes lett volna, hogy te fizeted az ebédjét.
2022. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Elbaxta rád az egész napját. Az lett volna a minimum hogy meghívod kajázni
2022. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, hol vagy?

Ha ennyien mondják, csak elhiheted végre, hogy ez így nem volt jó.

2022. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!