Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ki kellett volna...

Most akkor ki kellett volna neki fizetnem?

Figyelt kérdés

Péntektől kegyetlenül fájt a fogam,tegnap reggelre el is fogyott minden fájdalomcsillapitóm,bár már nem is használt tulzottan egyik sem.Neten néztem,lidokain kenőcsöt lehet vény nélkül is...Páromra rácsörögtem,ugyis jön fel hozzám,vegyen már...kenöcs nem volt,de gyógyszertáros rendes volt,adott vény nélkül sprét...

Eszembe nem jutott,hogy nekem ki kellene fizetni,én se kérem el soha,akármit veszek neki,legyen szó heti 3-4 vacsorártol,reggelicsomagolásról,cigiről,de még a multhéten vett mikrofont is emlithetném...havi szinten a nem tul magas fizumból rá megy el elég szép összeg...

Ez idáig nem is zavart,csak tegnap tett pár félreérthetetlen megjegyzést,hogy mibe került az a "drága gyógyszer"...

(hozzátenném,én minimálbérből élek egyetemistaként,ő duplaannyit keres,és szülei vesznek neki benzinen kivül mindent,nem szorul rá a pénzre)


most ehhez hogy vágjak jó képet?

22/L (24/F)


2010. ápr. 5. 08:04
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
hozzátartozik,3 éve együtt vagyunk,félig nálam lakik,miatta vettem ki egyedül lakást,nem pedig lakótársakkal (igy 20 helyett 50 a lakás rezsivel),sose tünt fel eddig,hogy semmit nem fizet ki nekem,amit ő kér hogy vegyek,én meg mindig kitettem neki,ha hozattam vele vmit,csak most eszembe se jutott...
2010. ápr. 5. 08:06
 2/35 anonim válasza:
100%
Leírtak alapján nem kellett volna kifizetned. Beszéljétek meg a dolgot.
2010. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Jaj a fogfájásod és még ráadásul ez is, hát én sem vágnék jó képet ehhez a szituhoz. Legalább tanulsz belőle, ezentúl ne vegyél neki semmit. Oké! Fogadd meg, de komolyan. A gyógyszer árát meg lökd elé, na itt van és kész! Ha meg kér valamit, egyik füleden be a másikon ki vegye meg magának. Te meg kérd el a mikrofon árát, na nézzük milyen pofát vág hozzá. Remélem jobban vagy a fogad miatt, akkor én is ajánlottam neked a vietnami balzsamot. Ez ilyen egyszerű, és ha emiatt további konfliktus alakulna ki közöttetek, akkor nyisd ki az ajtót, és lehet távozni. Ne kapjon rád!
2010. ápr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj 3 éve együtt vagytok, simán mond el neki azt amit ide le írtál! Megfogja érteni! Ja és utána fizesd ki neki, ha elutasítja a pénzt akkor talán ráébredt...
2010. ápr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

vietnami balzsamról ninceneke jo tapasztalataim,lidocain meg mindig jó volt,csak egy ideje nincs itthon...

de rendes volt a gyogyszertáros,adott,most pár évig lesz megint

de nagyon elgondolkodtam...ha csak a most hétvégi kaját nézem,többe volt nekem mint ez a hülye spré,locsolkodosditol is elment a kedvem,mivel tudván hogy csak a kindert szereti,kb 1500értékű kinderes csokikat vettem neki,édesszájú hozzám hasonlóan...

igy kényeztessek el bárkit is...

2010. ápr. 5. 08:17
 6/35 A kérdező kommentje:
most nem is ezzel az 1 dologgal lett problémám,hanem visszanézve a 3 évet...sosem néztem,hogy mibe kerül,kifizettem,megvettem neki bármit,még akkor is,ha nem tehettem volna meg...ő anyagi helyzete sokkal jobb,és mégis...nincs egyensuly...
2010. ápr. 5. 08:19
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Én kifizetném a gyógyszert minden szó nélkül. Ha elteszi a pénzt, ezentúl ugyanúgy főznék 2 személyre vacsorát, de csak magamnak tálalnék. Ha Ő is enni akar benyújtanám a számlát. Cigi, kedvenc csoki, egyéb ajándékok pedig elfelejteve. A kinder tojást már most sem adnám oda.
2010. ápr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Én azért megemlíteném neki ugyanezt,amit ide leírtál...egyébként érdekes,a szegényebb emberek általában sosem sajnálják a pénzt a másikra,akinek meg pénze van,az megpróbálja mindig a "legolcsóbban" megúszni.Elég szánalmas ez a pasi-ne haragudj.
2010. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból utálom azt a helyzetet ha valaki legalább nem kérdezi meg, hogy vissza adhatja-e. Van egy barátnőm akinek az is természetes volt hogy 13 könyvet kölcsön adtam ( 2 évig nála volt, utána pedig hetekig szóltam neki hogy hozza vissza,majd háromszor el kellett mennem hozzá, hogy vissza adja, mert sose találta. De azért három még mindig ott van, már le is mondtam róluk)Ha kifizetem neki az 5 ezer forintos éttermi kajáját az is természetes, de nekem vissza kell adnom 500 forintot is. Szóval én azon az állásponton vagyok, hogy senki ne vegyen "csak úgy" a másiknak semmit,kivéve születésnap, névnap ilyenek. Ez különben is inkább a pasik feladata lenne, hogy néha-néha vegyenek a barátnőjüknek egy kis apróságot. Ha ő nem teszi, és nem viszonozza akkor ne tedd te se. A pénzt pedig szerintem add neki vissza.
2010. ápr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Ja és 21/L
2010. ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!