Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ki kellett volna...

Most akkor ki kellett volna neki fizetnem?

Figyelt kérdés

Péntektől kegyetlenül fájt a fogam,tegnap reggelre el is fogyott minden fájdalomcsillapitóm,bár már nem is használt tulzottan egyik sem.Neten néztem,lidokain kenőcsöt lehet vény nélkül is...Páromra rácsörögtem,ugyis jön fel hozzám,vegyen már...kenöcs nem volt,de gyógyszertáros rendes volt,adott vény nélkül sprét...

Eszembe nem jutott,hogy nekem ki kellene fizetni,én se kérem el soha,akármit veszek neki,legyen szó heti 3-4 vacsorártol,reggelicsomagolásról,cigiről,de még a multhéten vett mikrofont is emlithetném...havi szinten a nem tul magas fizumból rá megy el elég szép összeg...

Ez idáig nem is zavart,csak tegnap tett pár félreérthetetlen megjegyzést,hogy mibe került az a "drága gyógyszer"...

(hozzátenném,én minimálbérből élek egyetemistaként,ő duplaannyit keres,és szülei vesznek neki benzinen kivül mindent,nem szorul rá a pénzre)


most ehhez hogy vágjak jó képet?

22/L (24/F)


2010. ápr. 5. 08:04
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már így rendben van. Tanultál belőle, hogy ne adj többet mint amit ő ad neked. Ez pénzre, szeretetre bármire igaz... Szerintem. És így senki nem érzi, hogy a másik kihasználja.
2010. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
már "csak" vele kell elfogadtatni,hogy ez igy a normális,nem pedig mint eddig...
2010. ápr. 17. 14:28
 23/35 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Te vagy a 22 éves lány, vagy a 24 éves fiú? :) Szerintem a fogfájásoddal keress fel egy fogorvost, nem jó, ha sok gyógyszert szedsz be. Végy erőt és irány a fogorvos. :)


F21

2010. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

fogfájós része azota megoldva,csak saját fogorvosomra kellett várni Húsvét révén...


én a 22/L vagyok,bár eddig mindenkinek egyértelmű...

(bár nemtudom mi különbségnek kellene lenni,hogy ha a fiu lennék én,fiutol sem evidens h többet fizessen,szoval kérdés szempontjából fiu is lehetnék,de nem)

2010. ápr. 17. 14:50
 25/35 anonim ***** válasza:

Örülök, ha nem fáj már a fogad. :) Nincs különbség, csak tudni akartam, hogy a fiú vagy a lány vagy. :)


F21

2010. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
58%
Ne haragudj de ez a történet annyira durva. Itt nem csak a pénzről van szó. Hanem h neki természetes hogy te mindent bele adsz ő meg csak kivesz a kapcsolatból. Én elgondolkodnék ezen az egészen.... Bár lehet csak én látom rosszul.
2010. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

nem te írtad véletlenül ezt is?


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


ha nem akkor olvasd végig, ha meg igen akkor meg nem értem miért csak most kezd kinyílni a szemed.

2010. ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

kérdést akár énis irhattam volna,de nem

de tanulságos (másik kérdésben a kérdést feltevőnek van lakótársa,nekem nincs,többi durvamód egyezik)


most az jön,hogy el kell szépen vele fogadtatni,hogy befejeztem,nincs tovább ez...ma mig dolgozok,nálam van,nem hagytam fenn kaját,meg hétfőre se vettem,ugy jöttem el,hogy hazaérek addigra alkosson valamit,meg gondoskodjon a hétfői reggeliről most ő,bolt 200méterre van,mire én hazaérek,bezár...

kiváncsi leszek este mi lesz

2010. ápr. 18. 06:50
 29/35 anonim ***** válasza:
Majd írd meg.
2010. ápr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

én most melozok,ő nálam van...

most megy boltba kajához...

kitalálta,hogy most nem kell neki estére joghurt (eddig mindig kellett),jó a jégkrém is a hűtőből...meg kajához nemkell semmi extra,jó a sonkás-sajtos telfölös tészta kevés telföllel sajt nélkül gagyivirslivel is...meg reggelire nemkell neki gyümölcs(eddig mindig 2-3 banán vagy narancs vagy valami kellett)...nekem meg inkább nem vesz reggelit,ugyis itt jövök el a pékség mellett,majd veszek magamnak frissen...


kész...erre nemtudom mit reagáljak...

2010. ápr. 18. 12:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!