Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ki kellett volna...

Most akkor ki kellett volna neki fizetnem?

Figyelt kérdés

Péntektől kegyetlenül fájt a fogam,tegnap reggelre el is fogyott minden fájdalomcsillapitóm,bár már nem is használt tulzottan egyik sem.Neten néztem,lidokain kenőcsöt lehet vény nélkül is...Páromra rácsörögtem,ugyis jön fel hozzám,vegyen már...kenöcs nem volt,de gyógyszertáros rendes volt,adott vény nélkül sprét...

Eszembe nem jutott,hogy nekem ki kellene fizetni,én se kérem el soha,akármit veszek neki,legyen szó heti 3-4 vacsorártol,reggelicsomagolásról,cigiről,de még a multhéten vett mikrofont is emlithetném...havi szinten a nem tul magas fizumból rá megy el elég szép összeg...

Ez idáig nem is zavart,csak tegnap tett pár félreérthetetlen megjegyzést,hogy mibe került az a "drága gyógyszer"...

(hozzátenném,én minimálbérből élek egyetemistaként,ő duplaannyit keres,és szülei vesznek neki benzinen kivül mindent,nem szorul rá a pénzre)


most ehhez hogy vágjak jó képet?

22/L (24/F)


2010. ápr. 5. 08:04
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
83%

szia

őszintén sajnállak :( én bármennyire is szeretem az illetőt valószínű hogy ott hagynám. az én párom ha itt van akkor mindig hoz valamit, mindenbe besegít és mivel én is fele annyit keresek mint ő így ragaszkodik hozzá hogy mindent ő vegyen meg (persze ezt nem engedem valahogyan kiharcolom hogy én vegyek jó pár dolgot)

gondolj bele, ha egyszer véglegesen összeköltöztök akkor ez úgy fog menni hogy semmit nem csinál, te nevelsz gyereket te veszel nekik mindent és még neki is kinyalod a seggét? nekem már ez válóok lenne ha egyáltalán elkérné az árát valaminek amit nekem vett (mindig oda adom neki szó nélkül amit nehezen fogad el) nem hogy így hogy te kevesebbet is keresel

én kiadnám az útját, nem is tisztel téged...

20L

2010. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
nem szülök addig,amig 30at be nem töltöm,meg csak olyannak szülök,aki elvesz,és közös banszámla...különkassza hülyeség...
2010. ápr. 18. 13:48
 33/35 anonim ***** válasza:
Na mi alakult azóta?
2010. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

nemigazán


vasárnap este "vacsival" várt...nincsenek nagy igényeim,de azokból a hozzávalokból mesterszakács se hoz ki ehetőt...ő se tudott...

még magának se vett reggelit,nemhogy nekem,mondván van csoki (én vettem),az elég lesz ebédig,meg jó a benti szóda... (akkor ha én veszem,miért kell 3 banán,meg kroassan,meg félliteres kólából 2-3??)

héten végig vagy 12 órázok vagy szakdolgozattal foglalkozok,péntekig nem alszik nálam elvileg,legalábbis erre kértem...nincs idegzetem még ehhez is...

2010. ápr. 20. 14:55
 35/35 anonim ***** válasza:
Hú, kérdező, 14 éves a kérdés, lehet, már itt sem vagy, de ha mégis: mi lett ennek a vége?
jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!