Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kellett volna fizetnem...

Nekem kellett volna fizetnem az ebédet?

Figyelt kérdés
Autót vettem Ausztriából, és mivel a sógorom (barátnőm öccse) autószerelő, megkértem, hogy kísérjen el, mert a szakmájából adódóan jobban ért az autókhoz. Reggel 8kor indultunk, és délután 15re már hazaértünk. Útközben egy kis étteremben ebédeltünk, és a barátnőm szerint én kellett volna fizessem a tesója ebédjét is amiért eljött velem. 25euró miatt szerinte most pofátlan és sóher vagyok amiért nem hívtam meg. Egyébként szerintem a sógor nem vette rossz néven, csak a barátnőm csinál ekkora ügyet belőle.

2022. aug. 15. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy. Neki kellett volna még a te kajádat és a benzint is állnia.

Túl az 1 nap szabin és a jófejségen, hogy - feltehetőleg - át is nézte a megvásárolt kocsidat.

Micsoda alakokat hord a hátán a Föld...:-(

2022. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy is! Sőt a te ebédedet kellett volna neki fizetnie. Hát voltál olyan szívélyes, hogy a sok autószerelő közül, akik alig várják, hogy ingyenmunkát végezhessenek, pont őt választottad. Az ebéded kifizetése lett volna a minimum tőle.

Paraszt...

2022. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is illett volna kifizetned. Ha már nem tetted, akkor utólag próbáld valahogy meghálálni a rád szánt idejét, energiáját. Kedvenc ital, vagy közös ebéd/vacsorameghívás, esetleg más kikapcsolódás.
2022. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
94%
Családon belül soha senkinek semmit! Még pénzért se, nem hogy szívességből. Majd megtanulja a sógor is micsoda férgek vannak. A szakértelem kell, de fizetni érte büdös. Nem is csak a munkadíjat de még egy ebédet is.
2022. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld meg ismét elhívni egy újabb autónézésre, le fog rázni...
2022. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
91%
Ez olyan apró dolog, de annyi mindent elmond arról, milyen ember vagy...
2022. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
95%

A legnagyobb baj azzal van, hogy észre sem veszed mekkora sóher vagy és még a barátnődre írod, hogy túlreagálja... Legalább amikor megemlítette, mondtad volna, hogy ne haragudj veszek neki valami ajándékot a kedvességéért... De nem, neked tök természetes, hogy 7 órát rád áldoz az életéből a szerelő és még egy kajára sem vagy képes meghívni


Ha én lettem volna a barátnőd helyében akkor az utolsó mondat így hangzana a kérdésben: "... csak az EX-barátnőm csinál ekkora ügyet belőle"

2022. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
95%
Neked kellett volna nem csak kifizetni de felajánlani előtte neki, kínálni egyébbel (ital, fagyi, kávé stb)
2022. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
89%

Illett volna


Legalabb legyen benned annyi hogy veszel neki par uveg energy italt vagy cigit vagy amit szeret, es koszond meg h eljott veled

2022. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
95%
És csodálkoznak az emberek hogy csődbe mennek a kapcsolataik.....
2022. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!