Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak?

Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
Ugyérzem kiközösít a társadalom.... A városban nagyon sokan lenéznek. A suliban hülyét csináltak belőlem ok nélkül. Ugyérzem mindenki utál. Már az utcán úton útfélen beszólogatnak, ijesztgetnek a volt osztálytársaim. Már a város túlfelén is tudják hogy miket műveltek velem a suliban (kukát a fejemehúzták, táskámat kidobták a 3.-ról, megaláztak, lenéztek mindennek). Egyesek szerint nyomorék vagyok mert volt egy agyhártyagyulladásom régen és ez miatt lobbanékonyabb is vagyok mint az átlag. Már ott tartok hogy az öngyilkosság jár a fejembe mert sem barátnőm, sem igazi barátaim nem voltak még. Mit tegyek?
2010. szept. 23. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne értékeld le magad!!! Mert nincs miért. Másodszor, ne éreztesd azokkal akik bántanak, hogy ez téged bánt, vagy megráz, mert azért csinálják. (Bár ezeket szívesen megsütögetném egy kis tüzes vassal). Én pont az ellentéted vagyok, (voltam), mert én meg túl "karakteres" és "tekintélyes" vagyok azáltal, hogy pókerarcom van, soha nem látnak rajta semmilyen érzelmet azok, akiket nem szeretek.


Akiket viszont szeretek, azokkal nagyon kedves és "bájos" tudok lenni. :)


Szerezz néhány barátot, mert barátok nélkül mit sem ér az élet, ha nincs kivel megosztani örömet-bánatot.


Szóval "harcra fel", ne hagyd magad! Tudatosítsd magadban, hogy Te ugyanolyan értékes ember vagy, mint bárki más (ha nem értékesebb). A bántókkal légy "közömbös"... szóval ne foglalkozz velük, és főleg ne lássák rajtad az érzelmeidet (a félelmet, rémületet, szomorúságot).


Idővel egyébként elmúlik az egész, mert egyszercsak felnősz Te is, és egész másfajta gondokkal kell majd szembenézned (mint mindannyiunknak).

2010. szept. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
17 vagyok és már 5 éve húzódik ez a dolog és egyre rosszabb.... mintha látnának bennem vmit de nemtom mit.... mind1ik mondja h nyomorék vok meg h életképtelen és h nemjol nézek ki.
2010. szept. 23. 00:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük! Amúgy szerinted sem nézel jól ki? Mert ha az önképed rendben van, (vagyis te nem érzed azt, hogy nem nézel ki jól) akkor gondolhatod azt is, hogy irígységből vagy bosszantásból hergelnek. Egyszerűen ne reagálj semmire, amit hallasz, vagy mosolyogj rajtuk. Akkor látják, hogy nincs "ellenfél", nem fognak beléd kötni újra meg újra.
2010. szept. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Az hogy jól nézel-e ki vagy sem relatív... nehogy már a több milliárd lakosú Földön 20-30 ember véleménye számítson.. 17 évesen még nagyon fiatal vagy, külsőre, belsőre is alakulsz még.

Ne foglalkozz velük, egy idő után megunják, mert nem lesz olyan jó móka veled szórakozni..

Találj valami értelmet, célt az életednek, és azzal foglalkozz hogy azt megvalósítsd. Ha folyton a rossz dolgokkal foglalkozol, nem is csodálom hogy az öngyilkosság jár a fejedben, de felejtsd el, mert pár hülye alak miatt semmi okod nincsen rá, hogy rosszul érezd magad. A saját boldogságod csak magadtól függ, nem másoktól.

2010. szept. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nemtudom... mert az a baj h itt nem 2-3 hanem legalább 10-25 ember aki legszívesebben megölne vagy valami (multkor pl már lejárató oldalt csinált rólam az egyik ien magas IQ-val rendelkező illető) a másik fele meg elmegyógyintézetbe küldene....+ ottvan még 40 másik aki csak szimplán hülyérevesz és komolytalankodik.
2010. szept. 23. 01:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

De erről beszélek. Attól még hogy össze vagy zárva most néhány idiótával, nem mindenki ilyen. Egyébként meg ha nagyon rossz a helyzet, 18 éves korod után átiratkozhatsz esti suliba, ott nem nagyon van ilyesmi...

Én is azt csináltam, mondjuk én más okokból, de a léyneg ugyanaz, nem volt hülye osztály. Nemtudom melyik városban laksz, és hogy ott van-e ilyen iskola, de pl. pesten van egy csomó, olyan is van ami levelező távoktatás, tehát bejárni sem kell, bárhonnan el lehet végezni.

Nem azt mondom, hogy iratkozz át máshova, de ha nincs más megoldás, hogy békénhagyjanak...

2010. szept. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a suli már nemgond mert korengedménnyel estin vagyok csak az a baj h ezek az idióták továbbra is ütik a forró vasat és nagyon sok dolgot visszahallok. + még így is megpróbállnak ezek keresztbetenni nekem mindenhol.
2010. szept. 23. 01:24
 8/11 A kérdező kommentje:
az estivel meg az a gond hogy nemnagyon tudok ott barátkozni mert rajtamkívül csak ilyen 30-as 40-es apukák meg anyukák járnak oda... (van 3 ismerősöm ugyanott az estin de az egyik linkócibb mint a másik)
2010. szept. 23. 01:25
 9/11 anonim válasza:
95%
Én elköltöznék. Lehet, hogy menekülés, de ilyen ellenséges környezetben nem lehet boldog az ember. Aztán az új helyen senki nem ismer. Ami fontos lehet, hogy nem szabad görcsösen másnak mutatkozni, mint amilyen vagy. Fő az őszinteség.
2010. szept. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem ők a szánalmasok...remélem megkapják egyszer az élettől, amit megérdemelnek.
2010. szept. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!