Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a hibás: a szülő vagy a...

Ki a hibás: a szülő vagy a gyerek?

Figyelt kérdés

A lányom kitakarította a fürdőt: kisurolta a kádat, wc-t, és elfelejtette visszatenni a mosógépnek a csövét a fürdőkádba.

A férjem elindított egy programot, és az egész fürdőszoba úszott, állt a folyosón is a víz az alacsony küszöb miatt.


Ki a hibás? A lányom, aki elfelejtette visszatenni a csövet, vagy a férjem, aki elindította a mosást?


2022. júl. 30. 21:05
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván xar, ha elázik a lakás, pláne ha másé. Mondjuk erre van a biztosítás, ugye.
2022. aug. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
40.: Messze nem a világvége. Ilyen bárhol előfordul, és normális szomszédok tudják értelmesen kezelni a helyzetet.
2022. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
52%
#34 pont az ázás miatt írtam a normális bekötést , plusz hiába van bele akasztva kádba az a vacak simán ki tud ugrani onnan . Nem régi hajdú mosógépek vannak már , a mostani gépek jóval nagyobb nyomással tolják ki a vizet . Ha be van fixen kötve akkor nem lesz el felejtve a cső 5000ft egy kombinált szifon a mosdókagyló alá ha le áztatja a szomszédot az drágább és oké van biztosítás . Na de ki tudna utána öszintén a szomszédja szemébe nézni , ha esetleg egy frissen felújított lakást áztat rommá . Jobb a baj megelőzése , mint károk okozása és nézeteltérés a szomszéddal . U.i. pont leszarom , ha le pontoznak . Nem laikusként írtam amit írtam #33. hozzászólóként , hanem víz szerelő vagyok tisztában vagyok a szakmámmal kapcsolatban és a hozzá közelálló dolgokkal ...
2022. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
És ki kért tanácsot?
2022. aug. 7. 22:05
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
43.: Áztattunk már el szomszédot, meg tudtuk beszélni normálisan. Azóta semmi probléma.
2022. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
91%
A hibás a mosógép XD
2022. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
85%

#45 nyilván van ahol meg lehet beszélni normálisan viszont azért elég sok helyen hárklis szomszéd van akikkel sehogy sem lehet düllőre jutni.

U.i. kérdező tudom nem tanácsot kértél , de ilyenkor nem a hibást kellene keresni , hanem a hiba elhárítására a megoldást

2022. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
87%

47!


Nem is kell. Erre való q biztosítás.

2022. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
91%

#48,

éld magad bele a kiáztatott szomszéd helyzetébe (de akár a magadéba is), ha fizet ugyan a biztosító, de a vele járó munka... A sajátod még csak hagján, de az alattad lakó szomszéd/-ok/...?

2022. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!