Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a hibás: a szülő vagy a...

Ki a hibás: a szülő vagy a gyerek?

Figyelt kérdés

A lányom kitakarította a fürdőt: kisurolta a kádat, wc-t, és elfelejtette visszatenni a mosógépnek a csövét a fürdőkádba.

A férjem elindított egy programot, és az egész fürdőszoba úszott, állt a folyosón is a víz az alacsony küszöb miatt.


Ki a hibás? A lányom, aki elfelejtette visszatenni a csövet, vagy a férjem, aki elindította a mosást?


2022. júl. 30. 21:05
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
85%

Te vagy a hibás amiért összeálltál egy olyan emberrel aki egy ilyen semmiség miatt is bűnbakot keres és amiért egy olyan gyereket neveltél aki szintén.


Olyan opció is van, hogy senki sem hibáztat senki, mindenki udvariasan eltekint a sárdobálástól és szépen együtt feltörlitek a vizet.


"Az egész fürdőszoba úszott" Na és? A fürdőszoba jellegzetessége, hogy a padlóban van egy lefolyó.


"Állt a folyosón a víz" A felmosó rongyot próbáltátok?

2022. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
94%

Nem tökmindegy?

Lett egy megoldandó probléma meg egy tanulság, hogy legközelebb mire kell odafigyelnie mindenkinek.

Sose legyen nagyobb gondotok az életben!

2022. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
40%
Hát szerintem inkább a gyerek. Nálunk nem így van, de anyukámnál ugyanilyen fürdőkádba vezető csöves megoldás volt régebben, és megmondom őszintén, soha egyszer sem jutott eszembe megnézni, amikor mosást indítottam, hogy a kádban van-e a vége. Annyira megszokott, alap dolog volt, hogy az ott van, hogy fel sem merült volna bennem, hogy ellenőrizzem. Valszeg a férjed is így volt ezzel. Meg hát bakker, a lányod vette ki a kádból a csövet, akkor neki is kellett volna visszatenni, nem? Hiszen ő tudta, hogy nincs a helyén.
2022. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
87%
#11 Honnan tudod? Nálunk pl egyik lakásban sem volt lefolyó
2022. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
78%
Ennél nagyobb gond ne legyen kb az életben :)
2022. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
95%
Hát szerintem mind ketten. Viszont nem csinálnék belőle ügyet. A régebbi albérletünkben volt hogy én is kivettem mikor takarítottam és nem figyeltem mikor később elindítottam a mosást. Fel lett takarítva és kész, soha nem fordult elő sem előtte sem utána ilyen. Emberek vagyunk.
2022. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
45%

A gyerek. Nem is értem a szavazást... Mosógépnél maradva, ez kb olyan, mintha én indítanék egy mosást, ami aztán lejárna, szépen elfeledkeznék róla, és mondjuk 15 perccel ezután hazaérne a férjem, akit további 2 óra múlva, amikor eszembe jut a mosás, lecsesznék, hogy miért nem szedte ki és rakta át a szárítógépbe a vizes ruhákat. Elvégre ha nem vak (ahogy az első írta), akkor ha megnézi a mosógépet, látja, hogy ruhák vannak benne. De miért kéne megnéznie? Honnan kellene tudnia, hogy én mostam, ha nem említettem egy szóval sem? Ugyanígy a kérdésben szereplő férjnek miért kellett volna feltételeznie, hogy a cső nincs a helyén, és ellenőrizni? Ezt csak a lányuk tudhatta...

Más kérdés, hogy szerintem sem ér meg egy veszekedést és egy bűnbakkeresést ez a dolog, ahhoz túl pitiáner.

2022. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább mindketten, de ez azért tényleg nem a világ. Rutinból is lehet ilyen benézni, legközelebb majd figyeljenek jobban!
2022. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
96%

Most komolyan egy ilyen szarságon kell vergődni, hogy ki a hibás?

Mindketten azok, de értelmes emberek között erről nem született volna kérdés, nem mentek volna sírni a szüleikhez mert szóba sem került volna, ki a hibás.

2022. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
95%
A férjed a hibás, mert nem oldotta meg a fix bekötést. Remélem most megkapta hozzá a megfelelő indíttatást.
2022. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!