Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a hibás: a szülő vagy a...

Ki a hibás: a szülő vagy a gyerek?

Figyelt kérdés

A lányom kitakarította a fürdőt: kisurolta a kádat, wc-t, és elfelejtette visszatenni a mosógépnek a csövét a fürdőkádba.

A férjem elindított egy programot, és az egész fürdőszoba úszott, állt a folyosón is a víz az alacsony küszöb miatt.


Ki a hibás? A lányom, aki elfelejtette visszatenni a csövet, vagy a férjem, aki elindította a mosást?


2022. júl. 30. 21:05
A kérdező szavazást indított:
A lány a hibás
A férj a hibás
64 szavazat
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
94%
Ha a férjed vak, akkor a lányod a hibás.
2022. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
89%
Inkább mindketten egy kicsit. 50-50%
2022. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
78%

Mivel a mosás elindítása mindennaposabb, automatikusan végrehajtott cselekedet, valszeg én is első körben a gyereket szúrnám le, hogy miért nem volt képes odafigyelni. Aztán megállapítanám, hogy én is persze figyelhettem volna jobban is. De a gyerek hibázott első körben.

Mindenkinek jó lecke, legközelebb mindenki figyelni fog, mint a kisangyal.

2022. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 Metionin ***** válasza:
98%
Mindketten visszatehették volna és mindenki életében előfordul, hogy elkövetnek ilyesmi figyelmetlenséget. Szerintem felesleges rajta lovagolni. Legközelebb majd mindketten figyelnek.
2022. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell csöves megoldásokat alkalmazni.
2022. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképpen bünbakot kell kikiáltani???
2022. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
90%
Mindketten.
2022. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
56%
Te vagy a hibás, mert nem köttetted be még mindig a lefolyóba normálisan
2022. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is-is. Nekem olyan fura, hogy a kádba van vezetve a lefolyócső. Igen, tudom, valahol nincs más megoldás, de anyámék egy 80-as évek legelején épült házban laknak és már ott is gondoltak erre. Amúgy ezért jók az újabb mosógépek, amiknek van aquastop funkciója. Ha vizet érzékel a gép alatt, akkor elzárja a víz utánpótlását.
2022. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
95%
Mindketten, de inkább a férjed. Oké, elrontotta a csaj, de hogy nem lehet észrevenni, hogy nincs ott a cső a kádban ami mindig ott van.
2022. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!