Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem fursztral mar most...

Csak engem fursztral mar most hogy karaxsonykor egyedul leszek?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mit csinaljak de tobbe ilyet nem akarok
2022. júl. 30. 17:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
51%
21. Én nem pontoztam le egyik válaszodat sem, de ha egyből ezt írod ez segítség lehet a kérdező számára, hogy túl lehet jutni a nehéz időszakon. :)
2022. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem alapból téves az a megközelítés higy "az év legszebb ünnepe". Csak mindenhonnan tukmálják hogy márpedig ennek kell a legszebb napnak lennie. Ezért érzik sokan szarul magukat.

Mi sokszor karacsonyoztunk barátokkal, lakótársakkal, volt higy még hívtuk egyedül lévő ismerősünket, tényleg nem zavart mert nem vagyunk vakon vallásosak, vagyis én egyáltalán. Ha neked van ismerősöd aki egyedül lesz vagy csak egyszerűen nem szeret otthon lenni ilyenkor (sokan vannak akik kifelyezetten nem akarnak a családjukkal karácsonyozni mert baljésak pl) azzal beszéld meg hogy mi lenne ha összedobnátok egy ebédre vagy vacsorára közösen. Semmi extra csak egy kajalas egy szépen megterített asztalnál, utána film vagy valami, de nyugalomban és mégsem egyedül.

2022. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
32%

21.

12-es jól leírta higy mi volt a baj a válaszoddal. A kérdező nem szeret egyedül ünnepelni és kész. Erre te jössz azzal hogy milyen szar hogy főznöd kell a családnak.


Nem értem miért rossz ötlet egyeseknek hogy egy ismerőssel "ünnepeli", vacsorázni. Sokan nem szererik a karácsonyt pont azért mert a csapból is az folyik hogy a család így úgy és a szeretet és az ajándék. Nekem a legjobb karácsonyjaim egyike se olyan volt mint a reklámokban. Semminek se kellene kőbe vésve lenni. Ha te egy szomszéddal érzed jól magad akkor hívd meg őt (csak példa volt).

2022. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
91%
December azért még angyon emssze van addig sok minden történhet.
2022. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
35%

Imádnám, de komolyan.


Nyugi lenne, azt csinálnék, amit akarok, nem kellene 4 helyre menni 5 napon belül plusz 200 km-es távolságokkal.

2022. júl. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekotthonban dolgoztam sokáig és mivel nekem csak férjem van mindig dolgoztam karácsonykor, mondván, hogy a gyerekesek maradjanak otthon.. Ilyenkor gyakran kerestünk helyettesítő személyzetet is. Melóban meg volt a karácsonyi hangulat, persze nem az igazi, de gyorsan megy az idő, meg nem gondol az ember arra, hogy milyen jó lenne családdal lenni. Plusz tök jó a fizetés ezekért a napokért. Szóval én azt javaslom, hogy menj el melózni.
2022. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!