Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem fursztral mar most...

Csak engem fursztral mar most hogy karaxsonykor egyedul leszek?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mit csinaljak de tobbe ilyet nem akarok
2022. júl. 30. 17:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
69%

A négyes válasszal az a baj, hogy éppen írja valaki , hogy nem szeretne egyedül lenni karácsnykor (ami tegyük, hozzá, ha már most július 30-án ezen szorong elég nagy probléma számára). Tehát lehet egyedül lesz, erre beírja valaki, hogy ő terhes és az egész családjára főz mégsem szorong. Kb. 0 empátia.


Amúgy kérdező, nem biztos, hogy egyedül leszel. Ha mégis akkor sem kell, hogy rosszul érezd magad, akkor sem ha tavaly rossz volt.

2022. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
24%

A karácsony nálunk annyi, hogy több a rántott hús. Nem együtt eszünk, mindketten a saját asztalunkhoz visszük a kaját, és nézzük tovább a filmet, sorozatot. Ajándékozás előtte (hete vagy hónapja, ami pénz, amiből azt veszek, amit szeretnék, apámnak meg képtelenség olyat venni, aminek örülne, ezt ő maga is állítja, szóval évek múltán lemondtam a dologról) megvolt. Szeretem apámat, de ha egyedül tölteném a karácsonyt instant levest szürcsölve, nekem az is megfelelne, és halála után pont ilyenek lesznek az ünnepek. Van két kutyám, vagyis kutyáink, ők is vannak, de gondolom csak a vérségi rokonokra értendő, és a kutya szerethet, megvédhet, de kérdez-felelek nem lesz köztünk.


Kinek mire van igénye. Nálunk sosem volt nagycsaládos jövés-menés-találkozás. Nem is szeretem őket, nem is mennék el, minek erőltetni, a vér nem kötelez szeretetre. Hideg kirázna az ilyentől. A karácsony is csak egy nap, nem törik össze a világ, ha valaki egyedül tölti. Anyám is ilyen, nem főz, nem megy át senkihez aznap, jól elvan a lakásban és csinálgatja a dolgait.

2022. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
82%
Menj el onkenteskedni egy hajléktalan szálloda,étel osztóra, valami segítő helyre.
2022. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Tehat ha az ev legszebb unnepet nem akarok egyedul tolteni tarsfuggo vagyok es nőjjek fel , oke!😂 te is mehetsz a 4es melle👏🏻


Gondolkoztam ilyesmin :) ha egyedul leszek meg valoszinu ilyesmi progi lesz

2022. júl. 30. 18:58
 15/26 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem semmi probléma nincs a négyes kommentjével, nem értem miért kell bántani. Igaza van, kár ezen pörögni, december végéig még rengeteg víz lefolyik a Dunán, bőven találhatsz magadnak párt, vagy valami programot.

Csak járj nyitott szemmel.

2022. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
31%
Csak téged, örülnék neki. Nincs gond a családommal, de az egész felhajtás konkrétan kiborít mindenkit
2022. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem meg a négyes pont arra akart rámutatni, hogy ha van körülöttünk valaki, az nem azt jelenti, hogy minden könnyű és szuper. Ennyiből a kérdező is érzéketlen, fitogtatja, hogy egyedül lesz, miközben sokan vágynának a csendes magányra.
2022. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
17%
Aki pedig a csende magányra vágyik és kifejezei akár szóban akár írásban és arra azt válaszolni, hogy én egyedül leszek és tök rossz az ugyanúgy minimum bunkóság.
2022. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
18as no comment🤐🤦🏻‍♀️
2022. júl. 30. 19:37
 20/26 anonim ***** válasza:
78%

Négyes vagyok.

Látom mennyire sokan felháborodtatok, pedig tényleg nem azért írtam, hogy megbántsam akár a kérdezőt, akár mást.

Pár évvel ezelőtt éltem át életem legrosszabb Karácsonyát (meghalt a nagymamám, a vőlegényem elhagyott egy 10 évvel fiatalabb lányért, túl voltam egy missed abon, és konkrétan véget akartam vetni az életemnek, mert teljes mértékben kilátástalannak éreztem mindent. Egyedül voltam, sajnáltam magam, utáltam kb. az egész emberiséget.

Most pedig már úgy vagyok vele, hogy minden csak hozzáállás kérdése..Nagyon nehéz időszak volt, de túl lettem rajta, és elfogadtam, amin változtatni nem tudok (hogy nem él már a nagyim, akit a világon mindenkinél jobban szerettem) valamint változtattam azon, amin tudok (kerestem magamnak egy olyan párt, aki megbecsül, akiben bízhatok) (nem, nem hencegek!!)

Tehát kérdező, én is csak azt tudom javasolni ismételten, hogy menj, ismerkedj, nincs vége a világnak, tudom, hogy most rossz, de ne feledd, az eső után mindig jön a szivárvány.

Lehet ismételten lepontozni.

2022. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!