Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem fursztral mar most...

Csak engem fursztral mar most hogy karaxsonykor egyedul leszek?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mit csinaljak de tobbe ilyet nem akarok
2022. júl. 30. 17:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Nem mindegy, mik a körülmények.

Én szívesen kihagynám a nagy családi képmutatást, amitől hányni tudnék.

2022. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hm az se jo… de csalad es par nelkul sem hidd el !!!
2022. júl. 30. 17:53
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Ez lesz a 3. egyedül töltött Karácsonyom. Ilyenkor elmegyek bulizni vagy itthon vagyok, pihenek. Engem nem zavar
2022. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%

Még majdnem 5 hónap van Karácsonyig, miből gondolod, hogy egyedül leszel?

Nem értem, hogy minek idegeled magad már most ezzel, hiszen még augusztus sincs..

Karácsonykor 32 hetes terhes leszek, nagy pocakkal kell nagytakarítanom, főznöm az egész családra, és valószínűleg már a tököm ki lesz az egésszel, mégsem stresszelem magam feleslegesen.

2022. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Lehet addig parom es remelem lesz is :) de most picit aggaszt ez … a tavaly nagyon rossz volt egyedul.
2022. júl. 30. 17:58
 6/26 anonim ***** válasza:
76%

Szülők, nagyszülők, rokonok, senki nincs, akivel együtt ünnepelhetnél?

Ha nem, abból is sokat ki lehet azért hozni. Nem kell alkalmazkodni. Ha telik rá, menj el wellnessezni.

2022. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem elnek mar sajna. Az meg nem en vagyok aki egyedul wellnesezik. Kitalalok vmit … de remelem ram talal addig a szerelem
2022. júl. 30. 18:00
 8/26 anonim ***** válasza:
63%
Mi a gond a négyessel? Hogy ő nem drámázik? Szerintem menjenek csak az ANTARKTISZRA a társfüggő nebáncsvirágok, akik talán nem véletlen vannak egyedül.
2022. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%
A 4es nem drámázik. A 4es dicsekszik.
2022. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%

Menj el valahová téli szabadságra, és keress ott társaságot! Rengeteg ember van egyedül, akik a világban töltik az ünnepeket.

Az meg elég gáz, hogy csak akkor tudsz meglenni, ha valaki van melletted! Ideje lenne felnöni!

2022. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!