Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt férjem új párja sokkal...

A volt férjem új párja sokkal szebb és okosabb is nálam, mit tegyek? A családja pedig lenéz engem.

Figyelt kérdés

Bolti eladó a végzettségem, de zöldség- és gyümölcstermesztésben utazok (alkalmazottként) bejelentve és maszek alapon is. (Pl.: a külföldi nyaralásunk is a maszek munkákból megkeresett pénzből volt).


A gyerekeim mostohaanyja művelt, okos, sportos és gyönyörű. Tud festeni, rajzolni, énekelni, hangszeren játszik, sport múltja is van.

Az ő családja ilyen kicsit sznob család.


A gyerekeim szülinapjait, névnapjait, ballagásokat, vagy egyéb ünnepeket együtt ünepelünk, mert a gyerekek azt szeretnék.

Amivel nem is lenne baj, mert a gyerekeim mostohaanyja rendkívül normális (csak annyi, hogy féltékeny vagyok rá és kevesebbnek érzem magam mellette), csak ott a nő családja is. Akik lenéznek engem, de ez nincs kimondva, csak éreztetve, hogy nekem nincs diplomám, meg nem tudok sakkozni meg nem olvasok pszichológiai könyveket, meg egyéb dolgokat sem, és hogy én a földet túrom, míg ők valami hasznosat is teremtenek. Feszengek az ő társaságukba, van, hogy a mondatom közepébe vágnak, olyannyira nem vesznek figyelembe.


2022. júl. 25. 18:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem csak te nézed le magad, nem más.
2022. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
87%

A leírásod alapján ez a nő egy nagyképű bunkó. Nyugodtan megmondhatod a gyerekeidnek, hogy nem szívesen vagy a társaságában, mert lenéző és udvariatlan veled.

Te meg ne rajzot vigyél a családi eseményekre, hanem saját készítésű lekvárt a saját termésből, csalamádét, bort, süteményt, pogácsát. Az ilyen sznob miss pichák többnyire semmihez nem is értenek, a kézügyességük nem terjed ki a krumplipucolásra. Egy jó kis házi konyakos meggy, feketeerdőlekvár, vagy hajtogatott leveles pogácsa sokkal jobban emeli az ünnep fényét, mint a fellengzős társalgás.

Amúgy ha legközelebb a szavadba vág, nyugodtan jegyezd meg higgadtan, hogy kár, hogy az egyetemen udvariasságra nem tanították. Aztán hagyd ott a társaságát.

2022. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
91%
Ne is figyelj rájuk én állattenyésztésben dolgozom és nem bánom senki véleménye nem érdekel mellesleg amikor megtudják mennyi a fizum akkor majd elájulnak,hogy lehet ilyen jól keresni állatenyesztésben,szóval ne foglalkozz velük,az hogy sportos meg művelt,az csak egy állapot te viszont megteremted ami kell a megélhetéshez ő viszont nem tudná,fel a fejjel
2022. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
79%
Legalább el tudnád adni bioként aposztrofálva pont az ilyen nagyképű majmoknak a terméseket. Nekem meg sakk unalmas, az értelmetlen pingálásról nem is beszélve. Mi ez óvoda? A legutolsó barom is tud rajzolgatni. Én meg nem tudnám azt csinálni amit te, sajnos nem bírom a fizikai munkát mozgásszervi betegség miatt. De köszönet a szép zöldségért, gyümölcsért és a kenyérért :) Én is értelmiségi vagyok, de csúnyán kiosztanám.
2022. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell velük egy asztalra ülni. A gyerekeid meg már nem kicsik, étrsék meg, hogy nem.
2022. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
24%
Mostohaanyunak van instagramja esetleg?
2022. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell velük foglalkozni.
2022. júl. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
91%

Saját magaddal van problémád. Ezt magaddal kellene le meccselni elsősorban.

Nem értem miért vágysz más, pláne olyan emberek elismeréséhez akihez igazán semmi közöd. Mit tesznek hozzá a Te életedhez, amiért megszeretnél nekik felelni?

Nem is értem az új menyecske szülei mit keresnek a Te gyerekeid ünnepségein?

2022. júl. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekeid már nem kicsik. Értsék meg, hogy ünnepelhetnek ott, meg veled külön, de te nem érzed jól magad a másik család körében. Egyrészt.


Másrészt. Az a nő NEM a mostohaanyjuk. Nekik van anyjuk, meg az apjuk felesége/párja. Egyáltalán nem is értem, hogy miért ünnepelnek együtt, az új barátnő családjával ráadásul, nagyszülőkkel, mintha te nem is léteznél!


Neked nem KELL jóban lenned velük. Ezt nyugodtan megmonthatod a gyerekeidnek is. Nem vagy te bazári majom, hogy a volt férjed párjával meg annak a családjával ünnepelj. Te ott csak egy kitaszított vagy.

2022. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Ünnepelne a halál ezekkel együtt, és ebben az esetben nem érdekelne a gyerekem kívánsága, mert a saját! lelki egészségem sokkal fontosabb.


Egyébként itt az a baj, és azért viselkednek veled lenézően, mert megtehetik. Semmibe veszed magad, amit látnak.


Nekem exemék voltak sznobok, egyszer szóltak be, mert nincs diplomám, utána többet nem mertek.

Alapvetően csendes vagyok, és kedves, ám büszke és hűvös is tudok lenni. Ha nekik ez kell... Nem érdekel, akkor így viselkedek, de engem senki ne méltasson kevesebbre, mint aki vagyok.

2022. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!