Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen "mániád" vagy kényszer...

Milyen "mániád" vagy kényszer dolgaid vannak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 10:21
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim válasza:
100%
ha itthon nem rakják vissza a tejet a hűtőbe. na attól felmegy bennem a pumpa :S 18/L
2010. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
90%

minden egyes ruhát két rúdra teszek a szárítón.

nem bírok teljes sötétségben aludni, a függönyön hagyok egy kis rést.

csak filmre tudok elaludni, utálom, ha csönd van alvás előtt. ez már 6éves korom óta mániám, akkoriban még a mesekazetták mentek magnóról :D egy csomót tudok a mai napig is fejből, ez majd jól jön, ha lesz gyerekem :D

utálom, ha valahol egymás mellett látom a körömvágó ollót és a szemöldökcsipeszt.

mániákus szellőztető vagyok, utálom a poshadt szagú lakásokat.

gyűlölöm, ha valaki dohányzás után nem vesz be rágót vagy cukrot, és úgy dumál bele az arcomba a büdös szájával.

mindig van nálam egy üveg víz, anélkül a boltig nem megyek el.

zokniban alszom.

fürdés nélkül nem fexem le, még hullarészegen is képes vagyok lezuhanyozni. :D

képtelen vagyok sminkben aludni.

ha a buszon vagy villamoson nincs nyitva legalább résre az ablak, pánikrohamot kapok... ciki...


meg még egy halom más hülyeség ami nem jut eszembe :D

2010. okt. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim válasza:
73%
Mikor zenét hallgatok, méghozzá rock-ot mert az az igazi zene :P, folyton jár a lábam de szerintem mindenki így van ezzel.
2010. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim válasza:

Dohányzom... rend mánia

ennyi


by Kicsi$t@r

2010. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
edzés
2010. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim válasza:
85%

Nekem

-nem szeretett mániám hogy kések néha innen-onnan de mégis felidegel ha sietnem kell..

-Szeretem kézben tartani a dolgaimat, és van mikor annyira árgondolt egy helyzet h csak este tudok lazítani kicsit h eltudjak aludni

-és a legfeltűnőbb a ház többi lakójának szemében, hogy napi rutinnal csinálom meg a vacsim:mindig tejberizst 2 kiló kakaóval.. egyszerűen imádom :D

2010. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:

Én imádom a mániáimat, velük érzem teljesnek magam. Pl.:

- fogmosás közben képtelen vagyok egy helyben maradni, mindig ide-oda járkálok

- tusolás után is kezet mosok

- imádom lassan enni és inni a dolgokat

- rosszul érzem magam ha vhova pontosan odaérek (pl buszmegállóba mindig úgy érek oda, hogy 20ig számolok és már ott is a busz...ennél hamarabb nem vagyok hajlandó)

- stb.

2011. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!