Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen "mániád" vagy kényszer...

Milyen "mániád" vagy kényszer dolgaid vannak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 10:21
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%
én is ropogtatom a "csontjaimat", a párna mindig úgy legyen ahogy a minta van ( pl. ha macis ne legyen fejjel lefelé a maci),én is megnézem többször hogy kihúztam-e ezt vagy azt, elzártam, bezártam-e ezt vagy azt.
2010. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%
ja igen és mindig kiöblítem a poharat háromszor. elképzelem ahogy egyből megtöltöm és úgy iszok vizet és még mosogatólés :S
2010. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
100%

Többször megnézem, hogy pl. kikapcsoltam-e a kávéfőzőt, kihúztam-e a vaslót.

Palacsinta sütésnél az első palacsintát mindig én eszem meg, 3 darabra tépem és míg sül a második, addig forrón megeszem az elsőt.

Azonos színű bugyit, azonos színű zokni mellé teszek a szárítón :)

Nem érzem magam tisztának, ha nem mosom meg a hajam.

Gyűlölöm, ha valaki mellettem valamit zacskóból eszik és csörög. Olyankor érzem, hogy kezdenek az idegeim elpattanni. :)

2010. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
88%

Számolom a betűket, h páros -e.


Pl: alma eladó, ez sajnos páratlan, 9 betűből áll, de semmi gond, az ékezetet is hozzászámolom, plusz egynek, és máris páros:D


Így vagyok mindennel, a filmcímekkel, a képaláírásokkal a Híradóban, könyvcímekkel, feliratokkal az utcán.


Valamikor régen gyerekkoromban szórakoztam ezzel, és rajtam ragadt, megkérdeztem a pszichológia tanáromat erről, jót nevetett rajta:)


Másik mániám, nem kelek fel addig, míg nem találok valamit, aminek örülhetek aznap.Pl: tudom, h aznap hamarabb hazaér a férjem, vagy megyünk a gyerekkel játszóházba, ilyesmiket kell találnom, különben egész nap morcos leszek:)


Este pedig a párom szerint mániákusan át kell gondolnom a napomat, időrendben, mikor mit csináltam, őrültbe azért kergetem ezzel a férjem, mert már a gyerekkel csináljuk, leülünk este az ágyra, és mesélünk, h ma voltunk a boltban, aztán megcsináltuk az ebédet stb...:)

2010. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%

ha meglátok egy kis porcicát, akkor nem bírom ki porszívó nélkül. mindig elöl van.

ha kicsit is lejjebb megy a vízszint a hűtő italtartójában, akkor utántöltöm.

2010. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%

- A kávét hidegen iszom

- A szendvicset körbeeszem. A közepét eszem a meg a végén :D

- Mindig van egy könyv a táskámban

- Fürdés után "megszáradok"

- Utálom, ha a hajamhoz érnek

- A táskámban mindig van egy könyv

- Grafomán vagyok

2010. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%

- ropogtatom az ujjaimat és a jobb nagy lábujjamat

- könyv nekem is mindig van a táskámban

- niveával kenem az ajkaimat (úgy 5-10 percenként) és naponta többször szintúgy niveával a kezemet

- minden cuccomnak meg van a helye, utálom, ha nem ugyanott van

- takarítást is mindig ugyanabba a sorrendbe, ugyanazzal a szivaccsal/törlőkendővel/kefével és tisztítószerrel csinálom, ha valaki ezt nem így csinálja lehurrogom

- a ruháim a szekrényben szín és fazon szerint vannak beosztva, a cipőim, táskáim ugyancsak


asszem ennyi:D

22L

2010. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
100%

-Én sem veszek addig levegőt amíg csak bírom ha valaki tüsszent mellettem. A reggeli tömött buszon főleg.

-szeretek mindent egymással párhuzamba állítani.

-fogkrémes tubus rendesen legyen kinyomva.

-utálom ha valaki a fürdőben otthagyja a majdnem üres tusfürdős dobozát, de vett már másikat és azt használja.

-ha medence lesz tusolás után, és én beletaposok. :S

-nem szeretem, ha a könyveket kinyitva címlappal felfele lerakják...

-ha az utcán megyek, muszáj dolgokhoz hozzáérnem

-kiskoromból rám ragadt az, mikor számolok fejben akkor a kezemen is nyitogatom, csukom az ujjaimat. Ált.1.óta csinálom erre tisztán emlékszek, pedig akkor tiltotta a tanár.Egyetemen is ugyanezt teszem :)

kb ennyi.

21/L

2010. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%
Zavar, ha nyitva a szekrényajtó :)
2010. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
nincs...
2010. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!