Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen "mániád" vagy kényszer...

Milyen "mániád" vagy kényszer dolgaid vannak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 10:21
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem már mániámmá vált, hogy minden úgy legyen, ahogy én szeretném.
2010. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
96%
Csatlakozom az elsőhöz. Nekem is talán ez a legnagyobb mániám. A többi elhanyagolható, nem is nagyon jut eszembe más...
2010. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%

Mánia? mondjuk a minden izületem ropogtatása.

rögeszmeszerű dolgaim nincsenek, vannak bizonyos dolgok amiket nem szeretek (pl. az állva evés, ha a párom nem hajtva vissza a wcülőkét), de ennyi

2010. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen sincs. Nagyjabol tokmindegy szinte minden, alkalmazkodo vagyok :)
2010. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
92%
én pl. nem szeretem ha nincs egyenesen a szőnyeg, mindig megigazítom. és a telefont mindig úgy fordítom, hogy ne lássam a villogóját, mert idegesít. :D
2010. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
85%

Minden este lefekvés előtt átvizsgálom az egész hálószobát,3szor-4szer kirázom a takarót,párnát,csak hogy még véletlenül se legyen bent pók,mert akkor én nem alszom ott. :) Régebben meg,ahogy hazaértem benéztem minden nagyobb szekrénybe,és ajtó mögé,nehogy valami betörő,vagy gyilkos legyen a házban. Asszem kissé mániákus alkat vagyok..... :)

25/N

2010. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
100%

1,Ha a párom felbont egy üveg szénsavas üdítőt, akkor mindig az enyém az első pohár, vagy korty, mert annak más íze van.

2,a mikrÓn nem állítom le az időzítőt, csak kinyitom az ajtaját( ezzel rendesen idegesítem a környezetem)


Most ez egy jó kérdés. Végülis számunkra ezek csak berögzült szokások. Csak a környezetünk tartja ezeket mániának.Ők többet tudnának mesélni rólam.

2010. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nyitott szájjal, hangosan szotyolázik. Belemarkol a szotyiba, beteszi a szájába és úgy rágja!

És nem veszi ki a kezével a szájából a héját, hanem megfogja a tányérját és beleköpi, persze azt is hangosan!


A idegesítő, ha mellettem csinálja, de a legidegesítőbb, ha 2 becsukott ajtón is áthallatszik, és nem akar tudomást szerezni a viselkedéséről...


Mániám hogy ilyenkor kiborulok... :)

2010. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%

Ja és:


Ha valaki úgy tüsszent, hogy nem teszi a kezét a szája elé, csak úgy bele a nagyvilágba...és persze nem kicsi tüsszentésről van szó, hanem arról az adjunk bele mindent, úgy hogy a tömbház is bele remegjen... ráadásul ha beteg...


Ilyenkor állandóan beszólok, hogy ezt azért már ne! Használja a kezét, ha már nem használ zsepit!

2010. szept. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
100%

Én se szoktam leállítani a mikrón az időzítőt..:) Végülis leáll magától ha kinyitom.

Ja, és a lakást én is átvizsgálom, mert félek a pókoktól és a betörőktől..

2010. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!