Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen "mániád" vagy kényszer...

Milyen "mániád" vagy kényszer dolgaid vannak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 10:21
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
100%

Rám is az lenne a legmegfelelőbb szó,hogy a mániám,hogy az legyen amit én akarok=)

De az előttem lévővel egyetértve,a szotyizástól kiborulok én is...egyszerűen nem bírom a hangját:S

Mániám,hogy rend legyen a szobámban,(ha van időm akkor máshol is elpakolok) minden ott ahol a helye van,minden logikus elrendezésben van. Kényszeresen porszívózok minden nap, mert utálom,ha hajak vannak a padlón. Ilyenkor körülnézek nincs e bogár a szobámba=)

Kényszeresen rágom a számat,amikor van rá "időm".

Mániákus filmnéző és gyűjtő vagyok...utálom a reklámokat és inkább letöltök....az összes romantikus,dráma,horror,háborús filmet megnézem/néztem és az összes sorozatot is. De kényszert érzek,hogy ha egy részt látok egy X sorozatból,akkor nem bírok várni a következőig,hanem letöltöm az összes részét(feliratosan),amit lehet és megnézem úgy ahogy nekem kedvem van, ez most utoljára a Vámpírnaplók volt=)

Utálom,ha valaki kimegy a szobából és bekapcsolva hagyja a tv-t és csak 1 óra múlva megy vissza. De van még pár=)

2010. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
100%
Bármihez hozzányúlok szinte azonnal megyek is kezet mosni, utálom ha piszkos a kezem, mert utána meg piszkos kézzel nyúlnék a hajamhoz, arcomhoz, na nem, ezért elég gyakran mosom a kezeimet.
2010. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki mellettem tüsszent,akkor amíg csak bírom nem veszek levegőt.Utálom megfogni a kilincseket.Utálom,ha a párom mosogat és állandóan szétvágja a szivacsot a késsel.stb... most több nem jut eszembe
2010. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
28%
nekem a legelső és egyben a legkedvesebb mániám vagy hobbim vagy nem tudom szóval a legjobb időtöltésem meg mindenem a PÁROM:):):)
2010. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
88%

dohányzok

rágom a körmöm

ha barna sofinál gyengébb cigit szívok, letöröm a füstszűrőt

ha olvasok hagyjanak békén

ha sült krumplit eszünk a párom tányérján lévő krumpliból az első falat az enyém :D

rendmániás vagyok, mindig pakolok, igazgatok, törölgetek, derékszögbe, szimmetriába állítom a dolgokat

kólát kizárólag üvegből iszok (műanyag flakonból nem)

legalább 3 kispárnával alszok

a reggeli kávémhoz, cigimhez ragaszkodok, az az első

nem futok busz után, kapkodva nem csinálok semmit, csak ha van rá nyugodtan időm

kb ennyi jutott eszembe,majd folyt.köv:)

2010. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor megnézem be van-e zárva az ajtó mielőtt elmegyek, bekapcsoltam-e a babánál a légzésfigyelőt, kikapcsoltam-e a kávéfőzőt, stb.
2010. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
100%
Legalább háromszor kirázok minden ruhadarabot, mielőtt a szárítóra rakom;)
2010. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%
Utálom, ha a tubust nem a végéről nyomják, hanem a kupak mellett megmarkolják és úgy nyomják. Attól kiborulok. Ha a barátom főz, csak berakja a mosogatnivalót a mosogatóba, és nem enged rá vizet. Attól is kiborulok. :D Nekem is a kezem ápoltsága. Napi kb 2x (de egyszer minimum) lereszelem a körmöm, és rengetegszer mosom a kezem + körömkefe. A kilincset én is rühellem, pl nyilvános wc-n arra gondolok, hogy megmosom a kezem, de aztán elzárom a csapot, amit ki tudja, milyen kézzel fogdostak, meg kimegyek az ajtón, megfogom a redvás kilincset. Szóval a csapot a lehető legkevesebb hozzáéréssel zárom el, a kilincset meg az alkarommal, vagy a könyökömmel zárom. :S
2010. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
100%
vásárlási mánia.kényszeres:-)
2010. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
100%

A tubust nem a végén nyomják, de ugyanígy a kenőmájas burkolatát, attól egyszerűen kiborulok.

Ha nem használják a wc kefét. én takarítok mindig mindent és ennyire sem tisztelik itthon...

Ha beleugatnak a gyereknevelésbe.

Ha felhajtva hagyják a wc tetejét, hát még ha az ülőkét.

Főzés közben bármihez nyúlok egyből kezet mosok. Muszáj mosogatás után kezet mosnom a fürdőben!

Ha nem mossák ki a csapot kézmosás vagy fogmosás után, Zuhanytálcát fürdés után.

A vasalásra is kényees vagyok, főleg az ingekre.

Meg a teregetésre. Nem mindrgy mit hova és hogyan terítenek...

Most így összeírva mennyi difim van...:S

23/n

2010. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!