Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen "mániád" vagy kényszer...

Milyen "mániád" vagy kényszer dolgaid vannak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 10:21
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt...ha reggel-este nem tudok letusolni akkor összeomlik a világ:)
2010. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim válasza:
100%
Én ha a ideges vagyok akkor fel alá remegtetem a lábam. Ha zavarba vagyok akkor meg a gyűrűimet és a fülbevalóimat forgatom. Meg nem mindegy hogy hogyan rakom el az ágyneműt. xD
2010. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim válasza:
100%
csipkedés.én mindenkibe beleszoktam csípni, de azt nem tudom elviselni hogy a lábamhoz vagy a felső testemhez érjenek mert irtózatosan csikis vagyok és már az is rossz ha 1 ujjal megérintenek
2010. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 Son válasza:
100%
én sokszor pislogok néha erőssen összeszorítom.ilyen nemtom mi:D na meg a körömrágás :S szégyenlem de mostanra már nagyából leszoktam róla.mert én legalábbis csúnyának tartom nagyon ha valaki rágja a körmét.
2010. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
81%

A takaróm mindig a gombolós részébel felül van, holott pont fordítva kéne eredetileg :)


Ha viszket az egyik kezem és megvakarom, megdörzsölöm ugyanott a másikat is mert különben olyan "felemás" érzésem van :)


Nem használom el a wc-papír végét, hanem újat bontok, ez így van a tusfürdővel is :)


Ha valaki szürcsöli a levest, tiszta idegbaj leszek,nem bírom elviselni!


Inkább hagyok egy korty tejet a dobozban csak ne nekem kelljen kidobni. :)

2010. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim válasza:
100%
én húzogatni szoktam az orrom, meg gyakran úgy érzem, hogy muszály valahogy "töfkölnöm" az orrommal:D elég rossz szokás, de már kezdem elhagyni...és mániákus nirvana hallgató vagyok.:) rosszul érzem magam, ha egy nap legalább 1 számot nem hallgathatok meg...
2010. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
100%
Mindig számolom, hogy hány nyomás szappant használok és hogy hány négyzet WC papírt.
2010. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim válasza:
88%

-nem szeretem,ha vki úgy nyalja-falja a párját,ahogy azt zárt ajtók mögött kellene

-nem szeretem ha vki a fogkrémet a tubus közepéről nyomja,és ha a gyógyszert a közepéről szedi ki a levélnek és nem a széléről

-nem szeretem,ha vmi nem úgy van,ahogy én hagytam

-nem szeretem,ha olyat kérnek kölcsön tőlem,ami ruha,hajbavaló,vagy ékszer

-elalvás előtt világosban körbenézek a szobában,hogy csak én vagyok-e

-csak teljes sötétben és csendben tudok igazán aludni

-ropogtatom az ujjaimat és néha a derekamat is

-albérletben lakom,így ha hazamegyek,szeretem megtervezni,hogy melyik napra milyen ruhát és kiegészítőt veszek fel

2010. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim válasza:
100%

én pl a pláza mosdójában a kézszárító gombját nem a vizes kezemmel nyomom meg hanem a karommal v a csuklómmal.

ha sót, cukrot, kakaót vagy egyéb ilyen dolgot kell valamibe rakni,úgy szóróm szét, nem csak belerakom aztán kész.

ha teát csinálok, akkor rakom bele a citromlét és a cukrot mikor kezd forrni a víz, aztán rakom bele a filtert...

2010. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim válasza:
97%
Sok válaszban magamra ismertem és örülök, hogy nem vagyok a furcsa mániáimmal egyedül :))) Pl. a pókok kutatása, sötétben, csendben való alvás, rendmánia, dolgok szimmetrikus elhelyezése, viszolygás mások étkezési hangjától, szájrágás, sok párnával való alvás, na és hogy minden csak úgy jó, ahogy én csinálom :)
2010. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!