Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom ezt miért nem...

A családom ezt miért nem veszi komolyan?

Figyelt kérdés

Minden családtagnak adtam 31 darab kupont a hónap elején. Egy kuponon hatot lehet lukasztani papírlukasztóval. Ez annyit jelent 1 nap hatszor ingyen használhatják a wct és azon felül minden wc használat 200 Forint, amit beleteszünk a közös pénzbe, amit hozzá teszünk ahhoz a pénzhez amiből fizetjük a tisztítószert, wc papírt és a vízszámlát.

Nem lukasztják ki a kuponokat. van aki azt sem tudja hol vannak a kuponjai. Van aki kilencszer is kimegy és ez 600 Forint lenne plusz és nem fizeti ki.


Vettem egy felhúzható órát és kiraktam a fürdőbe. Minden zuhanyzás előtt felhúzom 5 percre, ha tudom lesz hajmosás akkor 10 percre. A szabály, ha csörög az óra és ők tovább fürdenek, minden második percért 250 forintot fizessenek. Nem fizetik ki, van aki 15 percigis pancsol.


Van egy csomó hasonló okos ötletem amivel pénzt lehet spórolni és igazságosan belead mindenki a költségekbe és senki sem veszi komolyan.


Miért nem vesz komolyan a családom?


2022. júl. 21. 10:59
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
A Kérdező szó szerint elmebeteg.
2022. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 qkker1 ***** válasza:
100%
Simán lenyomnám a torkodon a kuponjaidat, azzal együtt, hogy az ÉRTELMES SPÓROLÁS híve vagyok.
2022. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!