Hova meneküljek?

Figyelt kérdés
Állandóan veszekszik velem a férje. Folyamatosan lehülyéz, azt mondja inkább a kutyákkal lenne egyedül. Csak 100 ezer forintom van. Legalább egy napra hova meneküljek hogy átgondoljam az életem? Senkim sincs. Demmim. Kétmillió adósságom van, fele diákhitel fele azért mert kenyérre nem volt pénzünk és hitelt vettem fel.nem akarok élni. Nincs menedêk. Nagy a baj. Sírok de tudom hogy nem szabad mert ha meglátja akkor azért is veszekedni és kiabálni fog. Félek

2022. júl. 16. 12:35
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
90%

Írjon e-mail-t a segítő szervezeteknek. E-mail-ben kommunikáljon, kérjen tanácsot ha nem beszélhet.

Esetleg valami chat-felületen, gondolom Facebook-on biztosítanak ilyet.

2022. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezel egy gyári munkára ahol adnak szállást is.elhúzol. Közbe nézel jobb lehetőségeket.
2022. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
80%

47!

Talán mert ha kérdést ír ki, azt nem hallja senki, de ha telefonban kér segítséget, azt meghallják. Nem kell mindenhol kamut kiáltani!


Kérdező, rengeteg segítséget kaptál, most már kezdj valamit magaddal. Segítőszervezetek, olyan gyári munka, ahol szállást adnak stb.

2022. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!