Hova meneküljek?

Figyelt kérdés
Állandóan veszekszik velem a férje. Folyamatosan lehülyéz, azt mondja inkább a kutyákkal lenne egyedül. Csak 100 ezer forintom van. Legalább egy napra hova meneküljek hogy átgondoljam az életem? Senkim sincs. Demmim. Kétmillió adósságom van, fele diákhitel fele azért mert kenyérre nem volt pénzünk és hitelt vettem fel.nem akarok élni. Nincs menedêk. Nagy a baj. Sírok de tudom hogy nem szabad mert ha meglátja akkor azért is veszekedni és kiabálni fog. Félek

2022. júl. 16. 12:35
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
3%
Ágyamba.
2022. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
90%

#37

Sokan mentálisan, szellemileg nincsenek a megfelelő állapotban, tehát onnantól nehéz eldönteni, hogy képes-e felfogni, hogy valóban nagy bajban vannak-e vagy csak ő kreálja magának.

Nem tudjuk,hogy lehet-e rajta segíteni vagy sem.

Ezt csak szakember tudja megállapítani, tehát sztem a legjobb lenne,ha felhívná a segélyvonalak egyikét, vagy többet és ott tudnak kezdeni vele valamit.

Sok emberrel találkoztam, akin egyszerűen nem lehet segíteni, mert olyan spirálban van, hogy adott esetben azt az embert is elutasítja ,aki segíteni szeretne.

2022. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
87%

Tudjátok, nekem nincs bajom (de, van, de csak idegesít) a gazdagkislányos meg anyósos kamukkal.

De mikor valaki azzal szórakozik, ami másnak sajnos véresen komoly, azért ütni tudnék.

2022. júl. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
86%
42, tudod, addig még komolyan is vettem, amíg nem írta, hogy bevett két no-spa-t.
2022. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
0%
Gyer' ide kérdező. Megleszünk.
2022. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
85%

ezt találtam. elvileg 0-24ben elérhető és ingyenes.


[link]

2022. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
69%
Hagyjuk már, attól nem fél, hogy kérdést írjon ki unatkozásból gyakorira. De telefonálni nem tud. KAMU.
2022. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
83%
Áldozatsegítő Központ is segíthet.
2022. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet elképzelni olyan helyzetet, amikor írni tud valaki, mert azt csendben megteheti, beszélni viszont nem tud, mert meghallanák? Fél.
2022. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
82%

#49 De bizony. Egy bántalmazó kapcsolat szélsőségesen el tudja torzítani a személyiséget, főleg,ha a szülei is hasonlóan álltak hozzá.

Magyarországon nagyon elterjedt a fizikai és lelki erőszak, mert ez egy durva és elég lelketlen társadalom. Nem véletlenül van ennyi durva hozzászólás. Ez ennek a lenyomata.

Tényleg sok ilyen kapcsolatot láttam már, ahol az egyik fél elvesztette az önbecsülését is idővel, leépült és volt olyan is,hogy pár év alatt meg is halt a lelki nyomás alatti züllésben.

2022. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!