Hova meneküljek?

Figyelt kérdés
Állandóan veszekszik velem a férje. Folyamatosan lehülyéz, azt mondja inkább a kutyákkal lenne egyedül. Csak 100 ezer forintom van. Legalább egy napra hova meneküljek hogy átgondoljam az életem? Senkim sincs. Demmim. Kétmillió adósságom van, fele diákhitel fele azért mert kenyérre nem volt pénzünk és hitelt vettem fel.nem akarok élni. Nincs menedêk. Nagy a baj. Sírok de tudom hogy nem szabad mert ha meglátja akkor azért is veszekedni és kiabálni fog. Félek

2022. júl. 16. 12:35
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
54%
Hidd el megoldanád ha nagyon akarnád. Én is megoldottam.
2022. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, hogy mitől félsz. Ha a férjedtől, akkor összepakolsz egy hátizsákot: iratok, pénz, bankkártya, mobil töltővel, váltóruha, takaró vagy kardigán, 1 flakon víz és elmész. Akár egy parkban is gondolkozhatsz vagy felhívhatod egy barátodat, rokonodat vagy a segélyvonalak valamelyikét.
2022. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
90%

hívd fel a számot, aztán mond el, mit mondtak.

jó idő van. ilyenkor el tudsz menni egy egész napra bárhova . kivehetsz egy olcsóbb szállást egy napra.

dolgozz, menj albérletbe.

2022. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
55%
32, de ő remete, nincs ismerőse sem..
2022. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
82%
Hajóra el tudsz menni dolgozni, de telefonálni nem tudsz???
2022. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
91%

Azt nem tudom, hogy ez a kérdés kamu vagy sem, de visszaolvasva nem az a benyomásom, hogy a segítségkérés szándékával írtad volna ki.


Alig reagáltál érdemben a tanácsokra. Először menekülnél, meg a férjed ki akar dobni, aztán azon gondolkozol, hajóra elmész dolgozni, de érdekes módon telefonálni nem tudsz egyet az utcán.


Én már nem tudom, mi a valóság... Ha ez kamu, abban a legfelháborítóbb, hogy sokan tényleg átélik ezt, és talán egy ilyen kérdés miatt nem fogják komolyan venni, ha segítséget kér.

2022. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
69%
Aki tényleg ilyen szarban vagy és segítségre van szüksége, nem ide fog írogatni idegen embereknek. Mire számít az ilyen? Összedobnak neki milliókat vagy magukhoz veszik? Én összepakoltam, és mentem, ennyi. Nem ide írogattam.
2022. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
82%
Ezcugyanaz a nő aki kb hetente kiírta hogy egzecíroztatja őt a pasija?
2022. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
78%
38, tuti, az is hajóra akart menni.
2022. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
78%
A kérdező válaszai és hozzáállása kísértetiesen hasonlít egy Detti nevű lányéra.
2022. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!