Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 körüliek, ti veszítettétek...

40 körüliek, ti veszítettétek már el szülőtöket vagy más családtagot? Hogy bírtátok feldolgozni?

Figyelt kérdés
Én 39 vagyok és két hete halt meg az apukám. Iszonyatosan érzem magam.
2022. júl. 14. 15:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
42 vagyok. Apámat 6 éve, anyámat 3, feleségemet 1 hónapja...Nem lehet feldolgozni csak együtt élni vele. Hatalmas űr maradt, amit próbálok kitölteni...sokszor nagyon nehéz, de fejben muszáj eldönteni, hogy Ők vajon mit szeretnének...Erősnek kell lenni és folytatni az utat, különben tönkremész. Emlékeimben örökké velem lesznek.
2023. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
21-es nagyon sajnálom. Szörnyű lehetett a párodat is elveszíteni. Kitartást kívánok és jól írod, folytatni kell tovább az utat, amelyen járunk.
2023. máj. 10. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!