Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az ilyen szülőkről?

Mit gondolsz az ilyen szülőkről?

Figyelt kérdés

Mostanában reggelenként nagyon hideg van , és nincsen átmeneti kabátom . Sajnos a régit már kinőttem , és a szüleim nem vesznek nekem újat csak október környékén . De addig nem tudom h hogyan fogom kibírni , már mindenkin átmeneti kabátot látok , csak rajtam van reggelenként egy vékonyabb pulcsi ... erre felé nagyon hidegek a reggelek , és mire beérek a suliba szétfagyok .. ennek következménye lett sajnos h beteg lettem .. persze nem hiányozhatok a suliból , mert a szüleim nem engedik.. gyakran lázas vagyok az órákon , és sajnos náthás is vagyok :SS .. Amikor felvetettem a szüleimnek h szükségem volna átmeneti kabátra , apám csak ennyit mondott : " bírd ki októberig !" meg hogy oldjam meg valahogy... mikor elindulok a suliba kb 2-3°-ban, persze még szél is van , kilép az ajtón és látja h milyen az idő, megh hideg van... de őszintén szólva nem nagyon izgatja a dolog ... anyagilag nem állunk olyan rosszul , az apám sok mindent megenged magának..( csak neki kb . 2-3 átmeneti kabátja van .. :/ )

persze rám viszont nicns pénze , ruhám is alig van ... és nem nagyon tudok mit csinálni , mivel nekem sincs soha pénzem , így magamnak se tudok venni kabátot ..

ebben a helyzetebn mit tudnék csinálni ?

15/L


2010. szept. 20. 21:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
*mármint nem a te anyukád cuccait kértem kölcsön, hanem az én anyukámét :D
2010. szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Itt a megoldás, valaki megírta, hogy küld neked kabátot. Ugye véletlenül sem fogsz válogatni, meg húzni a szád, hogy nem kell?

HP gyanús a dolog.

2010. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
6%

Szia!

Sajnálom a helyzetedet. Remélem nem vagy fogadott gyerek. Nincs a közelben rokonod? Esetleg mama, vagy papa, vagy akár nagynéni, keresztszülő. Ők biztosan tudnának segíteni valamit. Igaz nemsokára október lesz, de az nem megoldás, hogy így járj iskolába betegen lázasan. A szüleid nem mérik fel hogy ez nem játék. Azt írtad hogy nem vagytok szegények, akkor szerintem kb. 3000 Ft-ot tudnának rád szánni. Remélem rendeződik a helyzeted...

2010. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom mit pattogtok, mert ezt olvasva számomra rég nem azon van a hangsúly, h nincs kabátja hanem, h betegen is beküldik az iskolába, ráadásul kabát nélkül...

Ne haragudj de szerintem szar szüleid vannak. Ha nekem a lányom azt mondaná, h fázik reggelente, a föld alól is kerítenék pénzt egy kabátra. Kölcsönkérek pár ezer forintot v vmi.

2010. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül nem válaszolt arra hogy márkás kabát kell e neki. Naná hogy az valami butikból vagy a plázából. Lehet hogy nekem is sz*r édesanyám volt mert ha pattogtam én sem kaptam azonnal kabátot? nem volt pénz! A föld alól is csak adósságot tudtunk összekaparni. És volt hogy kellett várnom 1 hónapot kabátra igen. Megoldottam. 2 pulcsi. Ne megoldhatatlan dolog. Mert ha cipője nem lenne vagy nadrágja.. Az nem tudja helyettesíteni semmivel. De egy vékony kis átmeneti kabátot? Lassan téli kell. Amúgy meg a mi osztályunkban kb. mindenki beteg. Nem hiányozhat mindenki az én apám meg ráadásul egy olyan ember aki nem tolerál semmiféle hiányzást csak ha már tényleg gond van.
2010. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
És ráadásul én kabátban járok még is beteg vagyok. Na hoppá. Akkor most mivan?
2010. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
De az sztem senkit nem érdekel te miben jársz és veled mivan boccs. A kérdezőnek válaszoltam, és számomra akkor is felháborító ha a gyereket beküldik betegen. Hiába csak egy nátha, ez súlyosbodhat, szövődményei is lehetnek. Persze ez ritka, de előfordul.
2010. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ha senki nem dolgozna vagy nem járna iskolába ha tüsszög vagy köhög nem lenne ember aki dolgozna.
2010. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Oké, ahogy gondolod.

Akkor sem küldeném be a lányomat, lázasan, ennyi, én lezártam.

2010. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!