Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az ilyen szülőkről?

Mit gondolsz az ilyen szülőkről?

Figyelt kérdés

Mostanában reggelenként nagyon hideg van , és nincsen átmeneti kabátom . Sajnos a régit már kinőttem , és a szüleim nem vesznek nekem újat csak október környékén . De addig nem tudom h hogyan fogom kibírni , már mindenkin átmeneti kabátot látok , csak rajtam van reggelenként egy vékonyabb pulcsi ... erre felé nagyon hidegek a reggelek , és mire beérek a suliba szétfagyok .. ennek következménye lett sajnos h beteg lettem .. persze nem hiányozhatok a suliból , mert a szüleim nem engedik.. gyakran lázas vagyok az órákon , és sajnos náthás is vagyok :SS .. Amikor felvetettem a szüleimnek h szükségem volna átmeneti kabátra , apám csak ennyit mondott : " bírd ki októberig !" meg hogy oldjam meg valahogy... mikor elindulok a suliba kb 2-3°-ban, persze még szél is van , kilép az ajtón és látja h milyen az idő, megh hideg van... de őszintén szólva nem nagyon izgatja a dolog ... anyagilag nem állunk olyan rosszul , az apám sok mindent megenged magának..( csak neki kb . 2-3 átmeneti kabátja van .. :/ )

persze rám viszont nicns pénze , ruhám is alig van ... és nem nagyon tudok mit csinálni , mivel nekem sincs soha pénzem , így magamnak se tudok venni kabátot ..

ebben a helyzetebn mit tudnék csinálni ?

15/L


2010. szept. 20. 21:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
13%
Nos, még nincs 2-3 fok, hanem 7-10. Reggel egy vastagabb pulcsi, rá még egy kardigán, vagy akár sál is. Ha nincs pénz, akkor van a lelemény. Sajnos tapasztalatból beszélek.
2010. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
17%

Itt a megoldás: ..( csak neki kb . 2-3 átmeneti kabátja van .. :/ )


Fogod magad minden 2. napra más kabát. és el van intézve a dolog.

2010. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
33%

ma 21:49


Ez hülyeség, nem tudod, hogy hol lakik, így azt se tudhatod hány fok van. Meg is fázott, de így is pulcsiba kell járnia iskolába. Basszus, ne haragudj, de nem értem hogy lehetnek ilyen gyökér szüleid:SSSSSSSSSSS nem tudsz kérni kölcsön egy barátnőtől kabátot, vagy pénzt, hogy vegyél a turkálóban?

Otthon meg nehogy balhé legyen, hogy van kabátod, ezért eldugod, akkor veszed fel amikor kilépsz az ajtón, és leveszed, amikor hazaérsz.

2010. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
28%
gyám hivatal ... viccet félretéve hát vegyél fel több pulovert. vagy lopd el faterod kabátját iskola előtt meg leveszed ;)
2010. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
44%
ja öltözz fel jól,rétegesen, vegyél trikót pólót pulcsit akár kettőt is
2010. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
56%
Ó a jó isten áldja meg azta a jó szüleidet. Bemennétek valamelyik turiba, és olcsó pénzért olyan klassz kaabátokat lehet már venni, hogy ihaj.
2010. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
71%
Ha ez megnyugtat bár nem hiszem,nekem sincs.Fizukor tudok majd magamnak venni,október elején.De megoldom,felhúzok trikót polot,két pulcsit...
2010. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
28%

na,nekem meg téli kabátom nincs és valszeg év elejéig pénzem se lesz rá... ezt add össze. a te szüleid kismiskák ahhoz képest,hogy nekem pl maradt az hogy 15 évesen elköltöztem...

17L

2010. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Bár én nm tudom, hogy az ország mely területén él, de még biztos, hogy sehol sincs -a határokon belül- 5-6 foknál kevesebb. Ha más országról van szó, akkor nem szóltam.

Légy okos! Póló, vékonyabb, vastagabb pulcsi. Hidd el, sokan vannak, akiknek nem jut rá. :(

2010. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
27%

Szia!


Szörnyű, hogy ilyen szüleid vannak...

Ha e-mailbe megmondod a nevetek, meg hol éltek, akkor névtelenül rájuk küldöm a gyám hivatalt és majd ráncba szedik őket:)

Esetleg még ha néhány problémát leírnál, akkor célravezetőbb lehetne a dolog..

22/F

2010. szept. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!