Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit befogadsz az...

Ha valakit befogadsz az otthonodba, mi a minimum amit cserébe elvársz tőle?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 10:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Az rengeteg mindentől függ. Milyen viszonyban vagyunk egymással, családtag vagy idegen (bár utóbbit nem igazán tudom elképzelni, miért fogadnám be), gyerek vagy felnőtt.
2010. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
legfőképp azt h alkalmazkodjon !ha anyagiakra gondolsz akkor pedig ha te nem kötötted ki ezt feltételként hogy adjon bele a dolgokba,akkor azt még hogy ő felajánlja magától,feltéve ha van neki miből..
2010. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Függ attól,hogy ismerős vagy idegen...,de fontos hogy tudjon alkalmazkodni,és járuljon hozzá valamennyivel a rezsihez stb.,mert semmi sincs ingyen nekünk sem!
2010. szept. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Köszönjön!
2010. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Ne zavarjon meg az életvitelemben és segítsen a házimunkában.
2010. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%

Hát ez sok mindentől függ. De amit mindenképp:

- ne hagyjon szemetet maga után (gondolok itt morzsára, koszos tányérra, pohárra stb...)

- ne dobálja szét a ruháit

- használja a wc kefét...

- ne folyassa a csapot, feleslegesen ne égesse a villanyt

- ha valakit hív magához, előtte beszélje meg velünk, szó nélkül senki nem jöhet az otthonomba

- ne turkáljon a holmink közt

- a gyerek kajáját ne egye meg, ha szeretne valamit megenni a hűtőből, kérdezze meg, vagy vegye meg magának

- ne hangoskodjon lehetőleg este 10 után és reggel 7 előtt


Hirtelen ennyi...

2010. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11:34 Pontosan ezt várom el én is!!
2010. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit befogadok az otthonomba, azzal a családomba fogadom be. Ugyanazt várom el tőle, mint a többi családtagtól.
2010. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:34



Ennél jobban én se foglalhattam volna össze!!=)

2010. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Váljon családtaggá: járuljon hozzá a családhoz minden tekintetben, ha tud, anyagilag (ha gyerek, akkor nem, ha felnőtt, tegyen meg mindent, hogy legyen munkája), munkában (nem cselédet keresek!), társaságban. Természetesen tiszteletben tartanám, hogy van magánélete is, elvonulhat, költhet magára.

DE: fontosak a játékszabályok, ezeket az elején tisztázni kell (hozzájárulás, munka), az ÉN otthonomban hozzánk kell alkalmazkodni. Ha odaköltözik, nem vendég és nem királykisasszony. Ha nem tetszik, nem muszáj velünk élni.

2010. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!