Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én szeretem a nevelőapumat....

Én szeretem a nevelőapumat. És Te?

Figyelt kérdés

15 voltam, mikor összejöttek anyummal, akkor még voltak kisebb balhék, de azóta megkedveltük egymást. még a párommal is jóban van :)

22l


meséljetek a nevelőapukátok/anyukátokról! jól kijöttök? ha nem, miért?


2010. szept. 18. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
En is imadom. O mar 5 eves korom ota nevel. O vezetett be a templomba is az eskuvomon. Nagyon sok mindent koszonhetek neki!!!
2010. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár én már csak múltidőben tudok irni,mert azóta felnőttem,de anno 10 évessen a szüleim elváltak,és Anyummal maradtam,a nevelőapám jófej volt és okos csak szeretett inni!Nem alkoholista volt,de néha napján bebaszkurálva jött haza,és akkor kezdte a gyereknevelést rajtam..:@ Akkora sallerokat kaptam,hogy a fülem csengett!:S Nah,ez sz@r volt,meg akkor is kaptam nevelőatyai sallerokat ha rosz jegyet vittem haza!Ezért nem nagyon csipáztam,de amúgy mikor normális volt jól kijöttünk!
2010. szept. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is, jóban vagyunk, okos, rendes meg minden, de apukámat azért még mindig jobban szeretem. Szerencse hogy szüleim a válás után is barátok maradtak. 19L
2010. szept. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég jól kijövünk igen. Persze néha azért összekapunk, de csak apróságokon. Elég sok mindent köszönhetek neki, és lehet h nem tartanék itt én se, ha még az igazi apámmal élek/ünk. Am. kb. 1éves korom óta nevel Ő is. Lehet azért is a nagy összhang.

19/F

2010. szept. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is jól elvok az enyémmel, van közös érdeklődési kör (ő is természetb*zi meg én is XD) meg tom h ha hozzá fordulok azzal h vmi gáz van és segítség kell, akk segít. Anyám meg hisztizik, vele nem sokra megyek :/ Sokkal jobban megbízok nevelőapámban, mint anyámban.


De néha azért hiányzik az igazi apám is :(:( Ő meghalt amikor még kicsi voltam.

17/F

2010. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Apámnak csak egy barátnője van, nem élnek együtt.

Kifejezetten nem szerettem, majd megszerettem és újra utálom. Rengeteg hitelt vett fel apám annak a nőnek, én meg lyukas nadrágban jártam suliba, pénzem nem volt semmire, koliban éheztem...

15 éves koromban halt meg anyum, utána lett ez a pénz szívó dög.

21/L

2010. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!