Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy egy csomószo...

Miért van az,hogy egy csomószor az átlagos/csúnyább embereknek lesz szép gyerekük,és a szép szülőknek meg átlagos/csúnyább?

Figyelt kérdés
Pl apám nagyon jóképű volt fiatalon,anyám se volt csúnya,és meg tök átlagosnak érzem magam.Egy csomószor találkoztam olyannal,hogy van egy nagyon jóképű férfi,vagy nagyon szép lány,és el nem hinném hogy kik a szülei,mert teljesen átlagosak,vagy csúnyák.

2022. jún. 3. 12:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben bejött a genetika: Igazán szép apának-anyának szép gyerekei vannak, az átlagosnak átlagos, a rondának pedig ronda.
2022. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

Nekem anyám is meg apám is rettent jól néztek ki, mindketten modell kinézetűek voltak, én is szép lettem, de nem annyira mint ők. Kb. 9.5-öt adnék magamra 10-ből. Nővérem is aránylag szép, de kevésbé mint én. Kb. 8.5/10. Öcsém is jóképű lett, 9.5-öt adnék rá, de ő se lett annyira fullos mint a szüleink!

L

2022. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erre is arra is van példám. Van olyan ahol a szülők elég átlagosak és minkét gyerekük nagyon szép. De ismerek ilyen tipikus tökéletes családot. Sportos, vonzó szülők és mind a három gyerekük gyönyörű
2022. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2022. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Megelőztél, kedves 14-es! :)))


Épp most akartam hozni a linket.

2022. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is láttam erre példát, de az ellenkezőjére is. Pl ismerős pár három gyerekkel, a pár mindkét tagja átlagos. Első gyerekük átlagos, második csúnya, a harmadik gyönyörű. Én pl átlagos vagyok, a férjem átlagos\jóképű. A gyerekem objektíven, mások szerint is nagyon szép. Attól függ, hogy kombinálódnak a gének.
2022. jún. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!