Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a fontosabb, egy...

Melyik a fontosabb, egy normál 8-17 munka átlagos élettel vagy viszonylag jó anyagiak de Apuka mindig dolgozik és csak keveset van a családdal?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 18:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Természetesen az előbbi.
2021. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%
Jaj, mosst jönnek a képmutató prolikölykök, holott már csak itt a gyakorin is látszik, hogy proli apu sem nyeri el az év szülője díjat, hiába képzelil Mitől jobb egy apuka, aki 5-ig dolgozik, utána a kocsmában ül, majd hazamegy és végigveri, vagy épp leszarja a gyerekeit, mint egy sokat dolgozó gazdag apuka, aki kevés, de urambocsá minőségi időt tölt a gyerekeivel? Sőt lehet hogy többet, mint a melldöngető proli apu?
2021. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

A 8-17ig is lehet viszonylag jó munka, nem feltétlenül "proli"

De igazából válaszolni csak akkor tudnék ha ismertetnéd a körülményeket. Pl mennyi az a kevés idő amit otthon tölt, kb mennyit keres. Ez így homályos.

2021. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
2-es, én természetesnek vettem, hogy munka után megy haza a családjához.
2021. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
23%
Kinek mi.
2021. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Konkrétan én a gyerekekkel foglalkozok és nem bántom a családom. Vigyázok rájuk, csak nem tudok ps4et meg ilyesmit venni a gyerekeimnek, meg nem járunk új autóval hanem csak egy huszonévessel. De nem csórók vagyunk, csak szerényen élünk.
2021. febr. 7. 18:52
 7/27 anonim ***** válasza:
13%
Az ugyanaz
2021. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
55%
Most komolyan: tök jó hogy valaki mindent meg akar adni a családjának, de a "minőségi idő" csak duma. Az nem élet hogy beleszakadsz a munkába, közben meg gyakorlatilag nem is ismered az embereket akikért dolgozol, mert heti néhány órád jut rájuk. Már ha jut, és nem alvással töltöd azt is , mert kimerült vagy a túlhajszoltság miatt.
2021. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a személyes jelenlét a fontos, de közben azért a biztos anyagi háttér is fontos. Annak hiánya is tönkretehet egy családot. Érdemes olyan irányba fejleszteni magadat, hogy ugyanannyi munkával tudjál többet keresni(jobb szakma, továbbképzés stb.)
2021. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
Utolsónál a pont.
2021. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!