Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a fontosabb, egy...

Melyik a fontosabb, egy normál 8-17 munka átlagos élettel vagy viszonylag jó anyagiak de Apuka mindig dolgozik és csak keveset van a családdal?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 18:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
28%

A luxus prosti nem ilyen kategória, de ez már csak részlet kérdés, egyébként itt kezdődik a rossz mentalitás hogy rögtön arra asszociál az ember hogy 22 órát kell dolgoznia ahhoz hogy jobban (direkt nem azt írtam hogy jól) keressen. Gondolkozni kéne és tenni ezekért a dolgokért nem pedig beállni a gyártósor mellé 22 órában minimál bérért.

40-50 évesen is lehet tanulni, vállalkozást indítani de mindegy. Egyébként én is azzal értek egyet hogy aki szegény ne vállaljon gyereket. Nem kötelező és a világnak is csak jót tesz vele.

VISZONT HA ennyire fontos a gyerek és hogy gyereket vállaljon az ember akkor tegyen érte, tanuljon, játszon minél jobb lapokkal és teremtsen hozzá jó környezetet, de minimum törekedjen rá.

2021. febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
76%

21es a kérdés arról zólt hogy mi a jobb, apuka keressen átlagosan és legyen a gyerekeivel, vagy hajtsa ki a belét, ne legyen soha a családjával de legyen meg minden.


Nem az hogy valaki dolgozik saját vállalkozásban 10 órát és megvan minden. Az más.


Normális feleség, aki szereti a férjét nem fogja tűrni hogy 14-16 órákat legyen távol otthonról. Akinek ennyire a pénz fontos ne vállaljon gyereket, de még macskát se.

2021. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
64%

Akiket én ismerek, azok mind normális család, tehetősek, apuka mindig dolgozik, sok helyen anyuka otthon van, de van pénzük mindenre, ritkán vannak teljes családi programok, de akkor elutaznak hosszú hétvégére, vagy síelni, vagy nyaralni, túrázni.

Úgyhogy természetesen az utóbbi a jobb, mint ötig dolgozó, minimálon tengődő család minden esti programként egyszerre nyomják a telót a nappaliban.

Már ha van nappali.

2021. febr. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
47%
23as az nem normális hogy anyuka otthon van és elnézi hogy apuka kihajtja a belét, csak mert ő lusta dolgozni és a gyerekkel takarózik. Ha anyuka is dolgozna talán apuka is látná néha a gyerekeket.
2021. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
91%
24# Nem 3 műszakos gyári melóról beszélek, hanem leírtam hogy tehetős! családok, mindegyikben 3 gyerek, anyuka főállásban otthon, hozza viszi a gyerekeket, kocsit szervizeltet, intézkedik, kertet rendez, gyerekekkel tanul, háztartás, mos főz takarít, de teszerinted ez nem munka. Ennyi vagy.
2021. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
25ös, a legtöbb anya ezt munka mellett csinálja, lehet ez meglep téged. De persze vannak lusta nők akik erre képtelenek. Elhiszem én kényelmesebb kitartatni magad.
2021. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

26# lehet hogy neked nincs gyereked, mert ha lenne, tudhatnád hogy az apáknak felüdüles dolgozni menni, dehogy maradnának otthon 024 ben gyerekeket nevelni.

Ennyit a lustaságodról.

Másrészről nem magamról beszéltem, én dolgozom, mégsem megyünk semmire. Talán nem eleget, de inkább nem jó helyen. Értelmezd az írottakat, nem a magadfajta családról írtam, de már párszor leírtam, hogy tehetős!!! családokról ahol apuka keresi a pénzt, es tudják vinni a gyerekeket világot látni, programoltatni mint család. Nem értem mi bajod van? Szégyelled hogy nem keresel ennyit? Vagy a nővel akarod eltartatni magad? Vitetni a valagadat?

Szánalmas nőgyűlölő vagy. Nem csoda hogy senki sem akar gyere ket tőled.

2021. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!