Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy egy csomószo...

Miért van az,hogy egy csomószor az átlagos/csúnyább embereknek lesz szép gyerekük,és a szép szülőknek meg átlagos/csúnyább?

Figyelt kérdés
Pl apám nagyon jóképű volt fiatalon,anyám se volt csúnya,és meg tök átlagosnak érzem magam.Egy csomószor találkoztam olyannal,hogy van egy nagyon jóképű férfi,vagy nagyon szép lány,és el nem hinném hogy kik a szülei,mert teljesen átlagosak,vagy csúnyák.

2022. jún. 3. 12:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

Azt mondjak aki szep baba az kesobb csunya lesz

Aki csunya baba az kesobb szep

Persze vannak kivetelek

2022. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Elsőt tudom igazolni a magam körül látottakkal.

A legközelebbi pl párom unokaöccse, 2 kifejezetten csúnyácska szülőtől, kicsinek annyira gyönyörű volt, hogy azt hittem lopták :’D

Most így 8 évesen meg màr látszik, hogy szegény hozzájuk formálódott és kezd olyan kis ormótlan krumpli lenni.

2022. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Érdekes,hogy visszanézve a gyerekkori fotókat,szerintem szép gyerek voltam.Aztán kb 12 éves kortól lettem olyan átlagos.
2022. jún. 3. 12:41
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem mindkét szülőm szép/átlagos volt fiatal korában és én se vagyok csúnya.
2022. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Mennyi idős vagy kérdező? Mert kamaszkorba pl egy időre úgy elcsúnyulnak a gyerekek/tinik.

A fiúk olyan laklik, vékonyak, mindkét nemnél jönnek a pattanások stb, ekkor kapnak sokan fogszabályozót, aztán olyan 17-18 éves korra beérik magukat :)

2022. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt amúgy én is megfigyeltem, sokszor van így. De azt is észrevettem, hogy azért beérik a genetika előbb-utóbb. :D
2022. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
génlottó!
2022. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hasonlítunk minden esetben a szüleinkre. Hasonlíthatunk bármelyik felmenőnkre, olyanra is, akit nem is ismertünk. A szüleinktől pl. részleteket is örökölhetünk, egyiknek az orrát, másiknak a szemét vagy száját, így az összhatás egészen más lesz.

N

2022. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szép az akit annak látsz .

40 alatt én is szépnek látam magam ,most 46 évesen meg nem túl szépnek.

2022. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%

A szépből csúnyát még megtudom magyarázni:

-kapafogú anyuka fogszabályzás meg plasztikai műtétek sora után elhódítja a jól kinéző gazdag alfahímet, majd meglepődnek, hogy van az a fránya genetika.

2022. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!