Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a lányommal? Ti...

Mit csináljak a lányommal? Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
15 éves és nagyon válogat,mindig kell neki külön főzni vagy sütni valamit,és ez egy kicsit lefáraszt. Tudom hogy az én hibám,mert nagyon el lett kényeztetve,de mit tehetnék?
2010. szept. 17. 16:52
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
21:07 - Nyugi, egy főzésben jártas ember tudja, hogy még az elsózott levest is helyre lehet hozni vízzel hígítva. :-) A leányzóhoz is csak ez a "hígítás" hiányzik, hogy helyreálljon a rend, meg kell tanítani főzni, és akkor nem lesz semmi gond. A kedvenceit biztos ő is szívesen megcsinálja majd, ha tudja, hogyan kell.
2010. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Tanítsd meg főzni.
2010. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
50%

No,ilyet még nem is hallottam...

Nézd,a lányod már nem kisgyerek 15 évesen.Ha nem eszik,hát nem eszik.Valóban te rontottad el,de helyre hozni is csak te magad tudod azzal,hogy befejezed a "kényeztetését".

Kicsit vicces is egyébként,elképzeltem a szituációt amint elé teszed az ételt,ő meg félretolja a tányért.Te pedig ugrasz és csinálsz még 2 fogást...jajj!

2010. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
80%
Vagy megtanul gondoskodni magáról, vagy pár nap koplalás után leszokik a válogatásról. Mindenképpen jól jár.
2010. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
19%
jajj most ezen mér kell kiakadni?? én 16 vagyok és énis válogatós..de ha olyat eszek amit nem szeretek akkor kihányom..lehet h vele is ezvan.1930ban még nem lehetettválogatni,most lehet..ne cinkeljétek már.
2010. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
86%
én nagyon válogatós vagyok, ezért magamnak külön főztem még otthon laktam a többiek pedig ugyanazt ették, szerintem ha én vagyok aki mást akar enni akkor én csinálom meg magamnak azt, ez alap nem?
2010. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!