Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a lányommal? Ti...

Mit csináljak a lányommal? Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
15 éves és nagyon válogat,mindig kell neki külön főzni vagy sütni valamit,és ez egy kicsit lefáraszt. Tudom hogy az én hibám,mert nagyon el lett kényeztetve,de mit tehetnék?
2010. szept. 17. 16:52
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
67%

Elkényeztetted?

Akkor most kényeztesd vissza.

2010. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
67%
Meg az sem oké pl, hogy a család pl főzeléket eszik, neki meg sütöd a kirántott húst. Ha érte, mire gondolok.
2010. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 Dymo ***** válasza:
67%
ha éhes,megeszi
2010. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Főzz nyugodtan minden nap, ahogy eddig. Ha megeszi jó, ha nem, akkor legyen a hűtőben mindig vaj, szalámi vagy virsli, na meg kenyér otthon és kész.


na meg még mit nem, nehogy már ő parancsoljon neked 15 évesen, majd akkor megnézheted mit tesz 20 évesen.


Mondd meg neki, vagy ez, vagy ott a vaj stb.


21/L

2010. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
85%
Veled van a baj. Te nem tudsz neki nem-et mondani!
2010. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Hát, a te hibád, de ha megtanítod főzni, akkor nem lesz gond. Én szeretek főzőcskézni, még a szüleimmel élek, nem lesz gond majd külön, és nálam is van úgy, hogy olyant főznek, ami épp nem esik jól (pl. épp valami zsírosat, amit bármikor máskor megennék, de nehéz a gyomrom), vagy amit nem szeretek (pl. oldalas, spenótfőzelék), olyankor főzök magamnak valamit, amit én szeretek, nem esik nehezemre. Éhen nem maradok, de nem egyforma az ízlésünk, hiába ide születtem. :-)


Ha megtanul főzni, még akár alkothat is, én is azt csinálom, már olyan ételreceptjeim is vannak, ami máshol nincs ilyen formában, ismerősök kérnék, de nem adom, titok. :-D

2010. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
32%
A sógornőm ugyanezt csinálta, csak neki 3 gyereke van, meg egy férje. Szóval ő mindig legalább 3 félét főzött. Azóta a nagyobbik lánya elköltözött, ő magára főz, a két kisebb megszokta, hogy "csak" kétféléből lehet válogatni. A férjétől meg elvált.
2010. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
78%
Addig amig nem tudsz neki nemet mondani hiaba irunk barmit is.Ha tudnal, mar eddig is megtetted volna, nem itt kerdeznel, megoldottad volna mar regen egyedul.
2010. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
72%
Nem a cselédje vagy, ez beláthatja. Dolgozol, főzöl, mosol, takarítasz, belátható, hogy külön dupla annyi időt már nem tudsz/akarsz a konyhába tölteni. Ha nem eszi a főztöd, akkor oldja meg, te a saját reszortod becsülettel, anyához méltóan elvégezted.
2010. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
66%
Újabb értelmes kérdés, mintha nem tudnád, mit kell tenned. Magadnak minek hazudsz?
2010. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!