Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesznek a nők nős...

Miért lesznek a nők nős férfiak szeretői?

Figyelt kérdés

NAGYON KÉREK mindenkit, hogy a ribancozást hagyja! Nem ítélkezni kell, az okokra vagyok kíváncsi, hogy miért mennek bele ilyen megalázó helyzetbe, miért nem látják be, hogy semmi esélyük nincs, a pasi NEM SZERETI őket, csak kihasználja (ha szeretné, akkor előbb szakítana/válna, aztán barátnőként kezelné őket, és nem kényszerítené ilyen megalázó helyzetbe).

Miért nevezik ezeket a férfiakat életük szerelmének, miért hiszik, hogy nincs jobb - hiszen a becsület, a tisztesség és a hűség hiányzik ezekből a férfiakból, és legtöbb nő ezeket első helyen említi, hogy mi a fontos egy kapcsolatban.


2010. szept. 17. 12:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

" Én azt nem értem, hogy miért hiszik a nők, hogy miközben a férfi mindig hazamegy és nem válik, hogy nekik van esélyük szexnél többre."


De nem megy haza mindig, és sokan elválnak. Miért állítasz badarságot? Egy férfi sem vált még el, hogy elvehesse a szeretőjét?

2010. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

*De nem megy haza mindig, és sokan elválnak. Miért állítasz badarságot? Egy férfi sem vált még el, hogy elvehesse a szeretőjét?


Korábbi kommentemet nem olvastad? Akkor tedd meg légy szíves.

2010. szept. 17. 13:56
 33/36 A kérdező kommentje:

*Ő viszont nem akar bukni 10 milliót. Szerintem te sem akarnál.


Lehet, de nem is hitegetnék senkit, hogy ő a legfontosabb az életemben és el fogok válni miat.

2010. szept. 17. 13:57
 34/36 A kérdező kommentje:

**"Írtam, hogy HA tényleg szeretné a férfi azt a nőt, akkor ELŐSZÖR elválna, aztán kezdene kapcsolatba a másik nővel."


*Ahhoz egy kis időnek el kell telnie, míg valaki szerelmes lesz. Ritka az első látásra...A legtöbb embernek először csak tetszik a másik, majd szép lassan beleszeret.


Ez igaz, de hogy jön ide? Az volt a kérdés, hogy a nők miért hagyják, hogy nős pasik hitegesség őket, és miért hiszik el, hogy szerelmesek beléjük, miközben évekig szerető státuszban vannak.

Hogy jön ide az, hogy ritka első látásra a szerelem? Ne mondd már nekem, hogy x év múlva is a szikrát várja a pasi, és meg akarja ismerni a szeretőjét, miközben hazajárt a feleségéhez.


* Milyen választ akarsz hallani?

Ez tényleg számít? Na nem már? Én nem a "jó" megoldásra vagyok kíváncsi, hanem véleményekre! Nem fogom felpontozni azokat, akik azt gondolják, amit én, és nem fogom lepontozni, aki mást írt.

Te mindig azt válaszolod, amit a kérdező hallani akar? Mert azzal aztán sokra megy.

2010. szept. 17. 14:02
 35/36 anonim válasza:
Nagyon sok hozzászólás arról szól, hogy ezek a szeretők kislányok. És ha majdnem egykorúak?
2010. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy tisztában voltam azzal, hogy mi lesz a következménye a kapcsolatomnak a nős főnökömmel, egyszerűen annyira szerelmes voltam belé, hogy semmit és senkit nem láttam, nem hallottam.

És merem állítani, hogy még most is szeretem, pedig rengeteg megaláztatáson mentem keresztül, nem igazán szeretett, nem is egy becsülendő ember, és odalett a munkám, és majdnem elváltam.

tulajdonképpen tönkrement az életem miatta, mert azóta sem vagyok az, aki korábban voltam. Sokat tanultam ebből a dologból, de ma már nem vagyok az, aki régen voltam. Megkeseredtem egy kicsit, az életemet végig fogja kísérni az a mélységes szomorúság, hogy nem lehettem a felesége.

2010. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!