Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesznek a nők nős...

Miért lesznek a nők nős férfiak szeretői?

Figyelt kérdés

NAGYON KÉREK mindenkit, hogy a ribancozást hagyja! Nem ítélkezni kell, az okokra vagyok kíváncsi, hogy miért mennek bele ilyen megalázó helyzetbe, miért nem látják be, hogy semmi esélyük nincs, a pasi NEM SZERETI őket, csak kihasználja (ha szeretné, akkor előbb szakítana/válna, aztán barátnőként kezelné őket, és nem kényszerítené ilyen megalázó helyzetbe).

Miért nevezik ezeket a férfiakat életük szerelmének, miért hiszik, hogy nincs jobb - hiszen a becsület, a tisztesség és a hűség hiányzik ezekből a férfiakból, és legtöbb nő ezeket első helyen említi, hogy mi a fontos egy kapcsolatban.


2010. szept. 17. 12:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
54%

Az én esetemben a pasi,pont a feleségét nem szerette,csak az anyagiak és a gyerekek tartották össze őket.Nem hitegetés tényleg igy volt.

Én személy szerint azért mentem bele ebbe a kapcsolatba,mert az akkori párom nagyon elhanyagolt szex terén,és oké szégyellem,hogy ezt tettem de hiányzott a gyengédség,szex,szenvedély.

Viszont nem volt megalázó mert elmentünk moziba,étterembe,tehát nem éreztem azt,hogy csak egy lennék az ágyban.

2010. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

"Ha annyira szar, meg annyira nincs szex, miért nem váltak még el?"


Én speciel ismerek 1-2 olyan férfit, aki a gyerekek, vagy az anyagiak miatt nem válik. Nem akarja előlről kezdeni, a nulláról, mivel a gyerekeket az anyának ítélné a bíróság, emiatt bukná a lakást is.

2010. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
54%
Én 42 évesen, egy válás után lettem szerető. Első percben tisztáztuk, hogy ő soha nem fog elválni, én meg akkor nem vágytam komolyabb kapcsolatra. Három évig után én szakitottam, mert addigra éreztem úgy, hogy társ kéne mellém. Viszont a 3 év kellemes volt, ismertek a barátai is, nem volt titok hogy együtt vagyunk. Furcsa egy dolog szeretőnek lenni, igazából csak az tudja milyen érzés, aki átélte ezt.
2010. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
13:00 vagyok, kérdező, csak a pasit ribancoztam azt lehet ugye? :D
2010. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Tudjátok van ugy,hogy szex nem a legjobb egy kapcsolatban/házasságban,de amugy nagyon szereti egymást két ember és igazi társak az életben,ezért nem válnak el.A szerető tartás nem szép dolog,de általában csak szex.
2010. szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

jaja a pasikat lehet:DDD

végre nem csak minket nőket ribiznek:)))

2010. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Én is szerető vagyok és ez kölcsönös egy nős férfivaé. Én azért mentem bele, mert a férjem 4 évig nem nyúlt hozzám szexuálisan, mert mindig volt valami oka rá. Semmi sem hatott és akkor találkoztam egy férfival , aki a házassága előtt egy igazi kalandor volt és azóta sem igazán tudott megszelídülni. Akkor már egy éve nem volt otthon szex, semmilyen formában, pedig elmondhatom, hogy nem vagyok csúnya sem, sem ápolatlan, de még s szexben rossz sem. A férjem a munkahelyi stresszt nem tudta letenni otthon sem.

A szeretőm egy igazi férfi, aki tudta hogy kell egy nőhöz érni és újra nőnek éreztem mellettem magam. Ő is sok mindent nem kap meg otthon, neki is megvan az oka.Persze alapszabályokat fektettünk le, vagyis én. MIvel van családja, egyértelmű, hogy első a család.

Mivel milliomos, soha nem fogadtam el tőle semmit, max egy csokor virágot a szülinapomom, akármivel próbálkozott , visszautasítottam.

És nem bántam meg, utána elmondta a férjemnek is és csodák-csodája, észbe kapott. Azóta alakul a szex közöttünk.

A férfi a mai napig a legjobb barátom és igen azért nem lehet ezt anélkül csinálni, hogy az illető ne szeresse a másikat valahogy. De soha nem lesz az első helyen, az első a férjem, neki pedig a család, ez így van jól.

2010. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
54%

Nyilván nem leszek népszerű, hogy voltam ilyen helyzetben, de válaszolok a kérdésre.

Igaz, a férfi nem volt házas, "csak" élettársa volt, az is hol igen, hol nem és gyermekük sem volt.

Nem voltam már fiatal, 30-on felül voltam és véletlenül futottam össze egy fiatalkori plátói szerelmemmel. Több normális kapcsolattal a hátam mögött bevallom, ilyen erős érzelmeket és vonzódást soha senki iránt nem éreztem, így képtelen voltam ellenállni. Semmi nem érdekelt rajta kívül, az első időkben a fellegekben jártam.

Ezen felül én soha nem akartam gyereket, még férjhez menni sem akartam, így viszont komoly férfit nem igazán találtam volna, volt akivel ez miatt is lett vége a kapcsolatnak.

Az már más kérdés, hogy bár ez a kapcsolat évekig tartott, soha nem lettem boldog benne, de ez már az én büntetésem.

2010. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom Kérdező, hogy mire alapozod, hogy csak kihasználják a nős férfiak ezeket a nőket. Nagyon-nagyon sok férfi elválik egy másik nő miatt. Úgy beszélsz erről, mintha ez sosem fordulna elő. Többször, mint gondolnád, a házasságok szerintem legalább 80%-a egy harmadik felbukkanása miatt bomlik fel. Persze ez nem egyenlő azzal, hogy a harmadik fél miatt megy tönkre a házasság.
2010. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

A lanyoknak kellene elgondolkozniuk, mert ha a ferfi "panaszkodik" es sajnaltatja magat az O karjaban, de nem valt el, akkor az a ferfi nem igazan ferfi, s nem beszelve arrol, hogy milyen erzelmei vannak 1 ilyen ferfinek. Tehat nem "tiszta"!


A masik dolog, hogyha meg iger is az a nos ember, de nem lepett meg, akkor mire szamithat egy ilyen kapcsolatban!


En elvalt szulok gyermekekent nottem fel, es pontosan igy valtak el a szuleim, hogy 1 masik miatt, de az Apam nem akart elvallni, de az Anyukam nem birta elviselni ezt a megalazast, igy megis elvaltak.

Az erdekes, hogy az Edesapam nem vette el a szeretot, hanem egy masikkal kotott hazassagot, de egesz eleteben az Edesanyamat szerette!

2010. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!