Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesznek a nők nős...

Miért lesznek a nők nős férfiak szeretői?

Figyelt kérdés

NAGYON KÉREK mindenkit, hogy a ribancozást hagyja! Nem ítélkezni kell, az okokra vagyok kíváncsi, hogy miért mennek bele ilyen megalázó helyzetbe, miért nem látják be, hogy semmi esélyük nincs, a pasi NEM SZERETI őket, csak kihasználja (ha szeretné, akkor előbb szakítana/válna, aztán barátnőként kezelné őket, és nem kényszerítené ilyen megalázó helyzetbe).

Miért nevezik ezeket a férfiakat életük szerelmének, miért hiszik, hogy nincs jobb - hiszen a becsület, a tisztesség és a hűség hiányzik ezekből a férfiakból, és legtöbb nő ezeket első helyen említi, hogy mi a fontos egy kapcsolatban.


2010. szept. 17. 12:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
54%

Én voltam egyszer szerető, ha lehet annak mondani, akkor, ha nem feküdtem le vele.

Inkább csak találkozgattunk, csókolóztunk... romantikus volt. 1 évig tartott. Akkor se jöttem volna össze vele, ha tényleg elhagyja a barátnőjét. Végig azt mondta, hogy el fogja hagyni és sosincsenek együtt... el is hittem neki, mert szinte minden estéjét velem töltötte.

De igazából nem érdekelt. Akkor meg se fordult a fejemben, hogy rosszat teszek, mivel úgy tünt a lány már nem szereti őt, mivel nem engedi hogy közeledjen felé... szóval úgy voltam vele, neki már úgyis mindegy. De szerelmes sem voltam a srácba. Épp túl voltam egy 1,5 éves párkapcsolaton, amiből alig tudtam kimászni. Úgy örültem a függetlenségemnek. Csak jó volt, hogy közben esténként valakivel lehet romantikázni elkötelezettség nélkül.

Engem ez motivált.

Végül tényleg szakítottak... de akkor már nem járogattunk össze. Én meg már másba voltam szerelmes.


Szóval így utólag nagy hülyeség volt az egész. Semmit sem nyertem belőle, csak kb kúrvát csináltam magamból. Tanultam belőle. De meg tudom érteni azokat, akik belemennek. Nem feltétlenül akarnak rosszat, csak sodorja őket az ár... és későn kapnak észbe.

Azért nem javaslom senkinek hogy kipróbálja. :)

2010. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

előre mondom, sose voltam szerető, de a környezetemben többféle ilyen kapcsolatot is láttam.


Pl:


1. Frissen vált nő, tele lelki görcsökkel önigazolást keresve hódít, akit csak lehetett, nős pasikat is.


2. Frissen vált nő, nem akar újabb, komoly kapcsolatot, mert még nem bízik senkiben, magában se, könnyű, laza kapcsolatokba bonyolódik nős pasikkal is.


3. Megszokott, 100 éves házasságokból kikacsingató nő szintén nem független férfit keres szexre, mert válni nem akar, meg bonyodalmakat sem keres.


4. Szerelem első látásra és az sem számít, hogy nős. (Többször reménytelenül, de néha eredménnyel)


5. Megrögzött szingli, neki pont jó egy nős pasi is, lényeg, hogy jó legyen arra, amire kell.


6. Naiv kis szerencsétlen, aki elolvad a szép szavaktól, beszédül a nős pasi ágyába és azt hiszi, majd egyszer elválnak érte.


És még ezer féle variáció...

2010. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Ha velem kezd ki egy ilyen pasi, akkor viccesen megjegyzem szegény feleséged. Vajon mit szólna ha elmondanám neki hogy mit művelsz? És akkor így megilyednek, jaj nehogy elmondd neki :)) Aztán csak jót röhögök rajtuk. Esetleg még megkérdem tőle, hogy mit szólna ha a felesége pasizna a háta mögött, és akkor úgy belegondol ő is, aztán azt mondja, áh, az nem lenne jó.

Ekkor kiderül hogy mégiscsak szereti a feleségét, csak akart dugni egy jót mással is. Persze flörtölget, najó, érezni akarja hogy még mindig tetszik a nőknek, biztos azért.


De aztán egy ilyen lelkizés után elmegy a kedve az egésztől, velem legalábbis biztosan :)


Viszont így jó barátok maradunk, és az szerintem többet ér. Ez neki is kellemetlen helyzet lenne, hogy titkolódzni kell, és nekem is megalázó lenne, szóval én ezért nem megyek bele ilyenekbe.


Így velem lehet őszinte, nem kell nekem is azt hazudnia, h a feleségével jaj de rossz, meg ilyenek. Úgy is tudom hogy ez nem igaz. :)

2010. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

*Én speciel ismerek 1-2 olyan férfit, aki a gyerekek, vagy az anyagiak miatt nem válik. Nem akarja előlről kezdeni, a nulláról, mivel a gyerekeket az anyának ítélné a bíróság, emiatt bukná a lakást is.


Szerintem régen rossz, ha a lakás fontosabb, mint a szerelmed, tehát én ezt a részt sem veszem be.

Nem válok el, csak d*glak, mert buknék 10 millió Ft-ot, ha hozzád is költöznék. Ugyan!


Azt megértem, ha pl. azt mondja, hogy nem válok el a gyerek miatt. De akkor mondja ez, ne hitegesse a nőt.

2010. szept. 17. 13:21
 25/36 anonim ***** válasza:
Azért mert naív és szerelmes, és éphhogy képes mély érzelmekre, és elhiszi hogy a pasi is szereti. Szerintem a legtöbben ezért. Én ezért voltam olyan pasi szeretője akinek volt barátnője, igaz nem feleség. Ennek 8 éve. Azóta sem hevertem ki teljesen, de már örülök hogy nem jött össze igazán. Azóta már két menyasszonyt elfogyasztott.
2010. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

*Nem tudom Kérdező, hogy mire alapozod, hogy csak kihasználják a nős férfiak ezeket a nőket. Nagyon-nagyon sok férfi elválik egy másik nő miatt. Úgy beszélsz erről, mintha ez sosem fordulna elő.


Írtam, hogy HA tényleg szeretné a férfi azt a nőt, akkor ELŐSZÖR elválna, aztán kezdene kapcsolatba a másik nővel. Szerintem ez így teljesen korrekt, ezzel nincs is problémám.

Sőt, tul.képpen nem is azzal van problémám, hogy miért hitegetik a házas pasik a szeretőket/nőket, mert ezt pontosan értem - így jó nekik. Én azt nem értem, hogy miért hiszik a nők, hogy miközben a férfi mindig hazamegy és nem válik, hogy nekik van esélyük szexnél többre. Azzal sincs bajom, ha mindkét fél tudatában van, hogy ez csak szex. Ez is korrekt (mondjuk a feleséggel szemben nem, de ez sem érdekel most). Tehát a kérdésem, miért hisznek vakon a nők és miért szerelmesek?

2010. szept. 17. 13:25
 27/36 anonim ***** válasza:
50%
Miért szerelmesek? Pont azért, amiért egy nem nősbe. A szerelem nem logikai döntések sorozata.
2010. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Nekem, mikor lett volna lehetőségem erre a ribanc szerepre, a férfi totál bemesélte, hogy engem nagyon szeret és el akar válni, mert a felesége egy házisárkány. Azóta tudom, hogy minden férfi ezt mondja a szeretőjének, a buta nők meg ezt beveszik. Hála az égnek, hogy nem dőltem be neki és nem lettem harmadik, még idejében észbe kaptam. De piszok nehéz volt az ellenállás, így hát megértem azokat a nőket is.
2010. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

"Szerintem régen rossz, ha a lakás fontosabb, mint a szerelmed, tehát én ezt a részt sem veszem be.

Nem válok el, csak d*glak, mert buknék 10 millió Ft-ot, ha hozzád is költöznék. Ugyan!"


Az, hogy te mit gondolsz az a saját véleményed. Ő viszont nem akar bukni 10 milliót. Szerintem te sem akarnál.

2010. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

"Írtam, hogy HA tényleg szeretné a férfi azt a nőt, akkor ELŐSZÖR elválna, aztán kezdene kapcsolatba a másik nővel."


Ahhoz egy kis időnek el kell telnie, míg valaki szerelmes lesz. Ritka az első látásra...A legtöbb embernek először csak tetszik a másik, majd szép lassan beleszeret. Egyébként pedig nem értem mit kötözködsz. Milyen választ akarsz hallani?

2010. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!