Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesznek a nők nős...

Miért lesznek a nők nős férfiak szeretői?

Figyelt kérdés

NAGYON KÉREK mindenkit, hogy a ribancozást hagyja! Nem ítélkezni kell, az okokra vagyok kíváncsi, hogy miért mennek bele ilyen megalázó helyzetbe, miért nem látják be, hogy semmi esélyük nincs, a pasi NEM SZERETI őket, csak kihasználja (ha szeretné, akkor előbb szakítana/válna, aztán barátnőként kezelné őket, és nem kényszerítené ilyen megalázó helyzetbe).

Miért nevezik ezeket a férfiakat életük szerelmének, miért hiszik, hogy nincs jobb - hiszen a becsület, a tisztesség és a hűség hiányzik ezekből a férfiakból, és legtöbb nő ezeket első helyen említi, hogy mi a fontos egy kapcsolatban.


2010. szept. 17. 12:40
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Itt van, mi a fontos egy kapcsolatban. Nagyrészt nők válaszoltak, mit kapnának meg ezek közül szeretőként?

A szexen kívül szinte semmit, aki viszont a szexet írta, lepontozták. Akkor?

2010. szept. 17. 12:45
 2/36 anonim ***** válasza:
74%

van ebben valami olyan, ha az a pasi kellett már valakinek akkor biztos jó parti......ill. a pasik nagyon tudják ebben a helyzetben magyarázni, h a feleségük mennyire buta és rossz anya....stb....ja és már rég nincs szexuális életük.

Szóval kettőn áll a vásár!

2010. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudhatod, hogy a nős férfi szereti-e a szeretőjét, vagy nem. Sok nő szerintem élvezi, hogy laza kapcsolata van, így nem kell főzni, mosni a pasira, van valakije, de mégsincs lekötve. Gondolom én, aztán lehet, hogy tévedek.
2010. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyen lanyok csak a testuknek elnek, s nem figyelnek oda a belso ertekekre, az igazi szeretetre, mivel nem is ismerik ezt a fajta erzest, mivel meg erettlenek,

es ezt hasznalja ki nagyon sok erettebb ferfi, vagy nos ember.


Affele jatek szernek tekintik ezeket a kislanyokat, es aldoznak is erre anyagilag, a lanyoknak pedig tetszik is ez a dolog, mivel ajandekokat kapnak es nagyon sok bokot es simogatast, de nem fogjak fel, hogy ez a hazugsagrol es kihasznalasrol szol, de nem az igazi erzelmekrol!

2010. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Én elhiszem, hogy a pasi kidumálja magát, de könyörgöm, miért veszik be a nők?! Ha annyira szar, meg annyira nincs szex, miért nem váltak még el? Miért hiszik a nők még X év után is, hogy lehet belőlük feleség, mikor nem?!


Azt meg nem hiszem, hogy a pasi szereti a szeretőjét. Mit nevezünk szeretetnek? Én nem azt, amikor kihasználod és megalázod a másikat, aztán hazamész az asszonyhoz meg a gyerekhez, neked jó volt, arra meg magasról teszel, hogy a szerető magányosan sirdogál utánad.

2010. szept. 17. 12:52
 6/36 anonim ***** válasza:

soha nem voltam szerető és nem is szeretnék a lenni!

viszont láttam már ilyen viszonyt, így ahogy mi látjuk persze egyértelműek a szerepek, de benne a szituban korán sem annyira egyértelmű h ki kit szeret, sokszor a szeretők csak szerencsétlen nők akiket hitegetnek h már rossz a feleséggel a kapcsolat.....

2010. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
ismerősöm 39 éves, kvázi szerető. Azért csak kvázi, mert a férfi elméletileg vele él már, de azért a feleségét támogatja, segítgeti minden nap, ill. a két gyerekét. Hogy miért viseli ezt el? mert kb most van rá az utolsó lehetősége h gyermeke szülessen.......nem tudom mit tennék az ő helyzetében!
2010. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
46%

Én speciel nem tudom hogy van egyes nőknek gusztusa ahhoz, hogy egyszer anyuciba, egyszer meg beléjük mártogatja ....

Tudom, van szappan a világon, de akkor is...

2010. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem pont azér mert nem hosszú kapcsolatot akarnak.Az elöző linkben arra válaszoltak, h. egy mi fontos egy kapcsolatban,de aki szerető, ott nincs nagyon kapcsolat, csak szexuális.A nő valszeg nem akarja beleélni magát egy kapcsolatba, nehogy megint csalódjon,de szexuálisan viszont igényli a férfit.Amúgy én voltam már nős férfi szeretője, bár mi olyanok voltunk mintha jártunk volna,mert én szerelmes voltam és állítólag ő is.Tudtam h. házas,de már 10 éve nem aludtak együtt, bár már nem vagyunk együtt,de még azóta sem vált el,de kiköltözött külfödre, a családja meg itt maradt.Hívott,de én már rátaláltam az igazi, szóval nem akarok megint fájdalmat okozni magamnak,mert vele nem lehetett hosszú távra tervezni.
2010. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Sajnos szemét ribancok a pasik- és kihasználósak.

A nők meg naivak és hiszékenyek, reménykedők.

De csak a butábbja. én nem.

Ha akart tőlem nős faszi bármit is, megmondtam neki kerek perec röhögve, hogy ha elvesz engem feleségül, akkor lehet valami, de előtte nem, mert Isten félő vagyok:D

Ez mindig bejött és szépen lekoptak!

Ilyekor mindig arra gondolok, hogy azért nem bántom meg a nőtársamat, hogy engem kihasználjanak és egy faszi jól érezze magát.

Valahogy sehogy sem méltóságos ez az állapot.

Vajon az egyedülálló pasik miért nem kezdenek házas nővel?

2010. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!