Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engednéd a szüleidnek, hogy...

Engednéd a szüleidnek, hogy beleszóljanak a szerelmi életedbe?

Figyelt kérdés
Ha azt mondják a szüleid, hogy nem lehetsz egy bizonyos személlyel, akkor elfogadod a döntésüket?
2010. szept. 16. 21:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Alapban nem helyes ha a szülő éli a gyereke magánéletét, de hány olyan kapcsolatot is lehet látni ahol a szerelemtől bódult emberke pofára esett (általában a lánytag), hány egyedülálló anya van, hány hűtlen házasság, elválás? Vajon miért?
2017. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Az kortol fugg. Annak idejen ha beleszoltak vagy csak probalkoztak is, ellenalltam es inkabb egy csomot hazudtam de ugyis elmentem. Evvel az eszemmel, tudva, hogy ugyis igy alakul. Viszont szulokent nem is szabadna, de megis megtesszuk, mert a legjobbat akarjuk. Megis engedni kellene, hogy tanuljon a hibaibol.
2017. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Engem mikor 18 voltam , eltiltottak a szerelmemtől, de a tiltásnak az lett a vége, hogy titokban találkozgattunk stb. Konkrétan azt is megtiltották itthon, hogy köszönjek a srácnak. Az érzéseimnek nem tudtam parancsolni, hát akkor főleg ők sem! Minden titkos pillanatot kihasználtunk, hogy együtt legyünk. Persze kiderült, volt is cirkusz, amit csak el tudsz képzelni, de kiálltam mellette is és magam mellett is. Ennek már két éve és azóta is együtt vagyunk boldogan. Hozzá tenném, mikor ez volt már együtt voltunk több mint egy éve. Nem tudom szüleim miért egy évvel később tiltottak el, illetve de, nem tetszett nekik a barátom "milyensége", szerintük nem illik hozzám egy falusi paraszt. Nekem meg ez a " Falusi paraszt "kell, kiálltam mellette és tényleg nem is engedném soha többet, hogy beleszóljon akárki is. Ha tehetném, a sok titkolózást vissza csinálnám, az butaság volt, de nem volt más megoldás akkor.

Én nem engedném, hogy beleszóljanak, ha hibát követsz el, tapasztald meg saját káron, ne máson.

2018. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!