Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engednéd a szüleidnek, hogy...

Engednéd a szüleidnek, hogy beleszóljanak a szerelmi életedbe?

Figyelt kérdés
Ha azt mondják a szüleid, hogy nem lehetsz egy bizonyos személlyel, akkor elfogadod a döntésüket?
2010. szept. 16. 21:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
60%
Soha!!
2016. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
19%
Én anno kénytelen voltam, mert olyan nyomást helyeztek rám, amivel nem tudtam dacolni. Nem akartam konfliktust, így engedtem. Egyébként visszatekintve több év távlatából valószínűleg jól döntöttem.
2016. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Nem engedném, hogy beleszóljanak, szerencsére soha nem is tették. Viszont van, amikor nem tudsz mit tenni és ha közvetlenül nem szólhatnak bele, akkor megteszik a hátad mögött, ami még rosszabb. A páromnak például ilyen anyukája van sajnos, a párom háta mögött, akár csak ha kimegy egy másik helyiségbe már az anyja áskálódik, persze csak azért, hogy bizonyíték ne legyen rá. Tavaly nyáron a páromat elküldte bevásárolni, majd míg ő vásárolt a kedves mama feljött (épp náluk voltunk azon a hétvégén) és elkezdte nyomni, hogy jobb lenne, ha elhagynám a fiát, mert ő látja, hogy nem illünk össze és ha rá nem hallgatunk majd rájövünk magunktól, csak azért mondja, mert ő a helyemben örülne, ha valaki figyelmeztetné. Szóval a legrosszabb talán ez, ha a párodon keresztül próbálnak elválasztani.

Ha a szemedbe mondják az még a jobbik eset, de semmiképp sem hagynám, hogy beleszóljanak.

2016. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
72%
Nem engedném. Ez már a XXI. század!
2016. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
52%

#11


Befolyásolni tényleg nem lehet, de a zsarolással meg a lelki terrorral néha nehéz szembeszállni.

2016. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
76%
Bocs az offért, de engem csak az érdekel, hogy miért lett kiemelve egy 2010-es kérdés majd' 6 évvel később? És főleg hogyan? :D
2016. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Én nem engedném

Én döntöm el ki tetszik nekem

Szerintem ez nem függ kortól

2016. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

szerintem szülőként annyi jogom megvan, hogy megmondom a kiskorú, eltartott gyerekemnek, hogy az én házamba ne hozza ezt vagy azt a személyt.

azt már a lehetetlennel határos lenne szabályozni, hogy kivel jár össze házon kívül.

2016. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
22%

Egy bizonyos szinten igen.

Tehát ha valamit szeretne mondani,

vagy nem tetszik neki valami meghallgatom.

Tapasztaltabbak és nem akarnak nekem rosszat.Az előző párkapcsolatom is mikor tönkrement,ráeszméltem hogy anyukám nem akart rosszat.Ő hamarabb meglátta a problémákat mint én,de én bele sétáltam a gödörbe.=)

De már annyira nagyon nem engedném.

Eleve alkohol,drog problémákkal küzdő emberrel össze se állnék.Magyarán ha nekem lenne/lesz egy olyan párom akit szeretek,boldog vagyok vele,és szerintem nincs probléma mert minden tekintetben boldogok vagyunk egymás mellett,de a szüleim elleneznék,akkor is vele maradnék.

Mert szeretem,és ha boldog vagyok vele,akkor csak az számít.=,)

2017. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Sosem próbáltak beleszólni, pedig volt olyan, aki ellenszenves volt nekik, de ezt akkor nem is mondták, normálisan álltak hozzá, csak utólag tudtam meg, hogy nem annyira kedvelték.

De ebbe sosem szólnának bele. Ha mégis megpróbálnák, én semmi esetre sem engedném, és rövidre zárnám ezt a témát.

2017. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!