Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják az egyedülálló...

Miért mondják az egyedülálló nőkre hogy besavanyodnak? A kapcsolatban lévőkre miért nem?

Figyelt kérdés

Ezt nem értem. Én is 30 felé közeledek, és nem vagyok savanyú. És sok nő boldogabb egyedül, mint párkapcsolatban. És én jobban tartok egy párkapcsolattól (amilyenek a mai kapcsolatok) mintha egyedül maradnék.

A nők 50%-a válik.

A nők 60-70%-a boldogtalan a kapcsolatában, csak egyéb okok miatt nem tud abból kilépni.

5 nőből hármat vernek Magyarországon.

Boldogtalanok...és még sem mondja rájuk senki hogy besavanyodottak!

Ellenben az egyedülálló nők nagy része boldog, van szabadideje, szabadsága, kiegyensúlyozott (pl. egyedülélők, vagy szüleikkel élők, vagy gyerekeiket egyedül nevelő nők).

Sokkal több boldogabb van... Ti ezt hogy gondoljátok?


2010. szept. 16. 20:59
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Akkor leszel besavanyodott amikor. Vagy nem. Besavanyodott az akinek már minden hajó elment. Mármint nálunk arra szokás mondani. Akinek már se gyerekre se semmire nincs esélye. Viszont igenis vannak jelek amiket csak kivűlről lehet látni. Nekem vannak barátnőim akikről sajnos most meg tudom mondani hogy ha nem változtatnak a hozzáállásukon (minden pasi béna, rossz, hülye, nem olyan mint a mesékben, sznob sorozatokban) akkor egyedül maradnak. Persze nagyon remélem hogy rájönnek, hogy nem léteznek azok a férfiak akiket mellesleg csak kitalálnak az írok és a valóságból kell válogatni, de ahogy halad az idő egyre inkább csak nyavalyognak és nem tesznek semmit. Na ilyenekre mondják hogy besavanyodnak. Mert mindenbe a hibát keresik, ha szembe jön lehetőség legyen jobb munka, beosztás, randi, pasi, kedvezményes utazás akármi csak fikázni tudják, hogy ez ezért nem jó az azért nem jó. Szerintem erre mondják hogy savanyúak...
2010. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen szerintem akkor is értelmetlen pont erre a kérdésre válaszolni. Előtted az élet nagyjából most lépsz majd a nagybetűs életbe egy harmincas nő pedig totál más korosztály mert másik x. Szerintem senki sem mondaná egy 23 éves egyedülálló nőre hogy besavanyodott. Mert még fiatal bármi lehet. Egy 39 évesre akinek senkije és már ott tart, hogy na neki soha nem is fog már kelleni az talán más tészta.
2010. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap 14.31-es! Olvasd el figyelmesebben a válaszomat. A hozzászólásokon mosolyogtam, 23 éves fiatalokat én még nem neveznék begyepesedettnek, de szinglinek se, mert attól, hogy átmenetileg nincs párkapcsolatuk, még rengeteg lehetőség van az életükben, tanulás, karrier-építés, munka, szórakozás, stb., ami eéleve kizárja a "begyepesedést. Ezért gondolom, hogy 40-en túl folyamatosan egyedül élő, és szabadidejében otthon gubbasztó nőkről lehetne beszélni, mint begyepesedettekről (de még köztük is van kivétel). Azt meg látom a környezetemben élő huszonévesekről, milyen hamar váltzik a véleményük, a hozzáállásuk egy-egy dologról. Lehet, hogy ma úgy érzi, egyedül akarja leélni az életét, de holnap meg már itt a nagy szerelem. De nekem egyébként mindegy, én biztos nem pontoznék le valakit azért, mert más a véleménye, nem biztos , hogy csak az enyém az abszolút igazság. Ez a lepontozgatás olyan gyerekes dolog: "Elloptad a biciklidet, ezért haragszok rád!" Remélem, ezt megérted, és NEM érted félre. További szép napot!
2010. szept. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!