Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rákbetegség a családban...

Emily25 kérdése:

Rákbetegség a családban hogyan lehet lelkileg feldolgozni?

Figyelt kérdés
Az én drága apám több mint 2 éve rákos 52 éves :( nem tudom feldolgozni nem tudok mit kezdeni ezzel ..volt hasonló eset valakinek? Tud valaki segíteni hogyan viszonyuljak ehhez?
2022. ápr. 26. 19:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
80%
20.: Nagyon sajnálom, hogy ilyen sok tragédia ért, és le a kalappal, hogy végig tudtad csinálni! Talán nálunk azért is volt ez ilyen, mert a mi családunk már előtte sem volt problémamentes, sőt...
2022. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

18

Hát ezt borzasztó hallani is le a kalappal előtted.

Szerintem ne gondolj ilyenekre hogy mi lett volna ha mert biztos hogy mindent megtettèl ami tőled telt.

Azt mondják ha baj van isten ad annyi erőt hogy végig tudd csinálni és fel tudd dolgozni a fájdalmat.


Kedves kommentelők én úgy gondolom hogy ez a téma mindenkinek nagyon fájdalmas azért írtam ide mert jól esik megosztani és olvasni is más tapasztalatait az élet nem könnyű.


Nálunk minden rendben ment boldog családi élet kisebb problémákkal és aztán így össze dőlt a kártya vár :(


Ne bàntsuk egymást legalább ezzel a témával tudjunk tisztelettel írni egymással mert nem ismerjük a kommentelőt nem tudhatjuk milyen fájdalom van a szívében


Idáig nem értékeltem amim van mást dolgokra gondoltam például valami márkás cucc esetleg egy új telefon ami örömet okozott. Amióta szembesültem ezzel a halálos kórral azóta semmi sem kell csak az egészség amiért imádkozom mert mindegy hogy az embernek milye van ha nincs egészség

2022. ápr. 28. 17:44
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a jó szavakat22

A derült êgből villámcsapás nálunk így történt

Söt nekem az életben erre a két emberre támaszkodhatam nem átlagos gyerekkorom volt.

A legnagyobb bizalmasom a barátom a szerelmem volt a férjem 15éve elment még mindig nagyon hiányzik.Az az ember aki a legnagyobb bajban gondban is mosolyt tudott csalni az arcomra.

Aki mindvégig a betegsége alatt értem aggódott és nem magáért.

Mert sajnos egyértelmű volt hogy mennie kell.

Az orvos barátja őszintén elmondta neki.

Mindvégig mellette és a tragédia után mellettem állt.Hálás szívvel gondolok vissza rá Ma már ő is a mi urunk országába vissza tért.

Kívánom neked minden a legnagyobb rendben menjen az életetekbe apukád teljesen felépüljön ez az első aztán lassan majd a család is vele gyógyul!

2022. ápr. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!