Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a megfelelő döntés?

Mi lenne a megfelelő döntés?

Figyelt kérdés

Ősszel leszek 18 éves. Úgy döntöttem, abbahagyom az iskolát, munkába állok és egy munkásszállóra költözöm.

Ennek oka, hogy kiskorom óta folyamatosan terrorizál leki értelemben, jobbnak látom, ha minél hamarabb lelépek itthonról.

Ma ismertettem vele a szándékomat, ordítva veszekedett velem (mint minden nap) .

Egyébként is mindig talál valamilyen indokot arra, hogy belém köthessen, vagy indok sem kell hozzá.


Hogyan vészelhzném át a következő 6 hónapot itthon és léphetnék le minél hamarabb?


2022. ápr. 24. 00:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
77%
18 vagyok, az igazat írtam le és qrvára le lettem pontozva...Ilyen a nagy magyar valóság. Nem tetszik az igazság,emberek???
2022. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
90%
Érettségivel akkor is több lehetősége lesz a boldogulásra és akár kollégium intézésével akár bárhogyan, de próbálja megcsinálni most az érettségit és a bántalmazó közegből kikerülni.
2022. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
88%
11es melyik gyárban lehet havi 1 millát keresni 8 osztállyal? már megyek is
2022. ápr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
38%
22 érettséginek akkor van értelme, ha tovább akar tanulni. És ehhez nagyon jó eredménnyel érettségizik. Ha rosszul tanul, ugysem tud továbbtanulni, mert nem veszik fel felsőoktatásba .A Kérdező rosszul tanul.1001 más módja van megcsinálni az életét, minthogy mérgező környezetben (ahol ép ésszel létezni is nehéz, nemhogy tanulni) tengődjön,"kibírjon" és a végén szerez egy sz4r érettségit, amivel kb. kitörölheti. Nem csak az a módja létezik az életnek, hogy beállsz valahova alkalmazottként más szekerét tolni. Ha van egy csepp életrevalóság benne, mindnenféle papír nélkül is remekül fog boldogulni.
2022. ápr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
93%

Ha nyugodt körülmények közé tudna kerülni, lehet jól tudna tanulni.

Lehe thogy felnőttképzési rendszerben (is) érettségivel jelentősen több esélye lehet szakmát szerezni. Nem kell egyetemet végeznie.

2022. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
91%
20, kipróbáltam. A tanulásba menekültem az agresszív, alkoholista apám elől.
2022. ápr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
78%

18#


Senki nem az egyetemet pedzegeti, hanem pontosan is a szakmát..


Ma már egy szakma ezerszer többet ér, mint egy diploma.

2022. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, 18-nak szólt, nem a 20-nak.
2022. ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 kovpet ***** válasza:
0%

"Ma már egy szakma ezerszer többet ér, mint egy diploma."


ROTFL.

2022. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!