Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Édesanyám éppen nem szól...

Ha Édesanyám éppen nem szól hozzám, akkor az egész család levegőnek néz. Jogosan van elegem ebből vagy ez teljesen normális?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de Anyának ha úgy van kedve nem szól hozzám. Ha megszólalok, nem hallja meg, bármit kerdezek nem szól hozzám. Szerintem ez sem normális, de ebbe még beletörődök és elviselem ameddig el nem költözök. Viszont az hogy ha Anya nem szól hozzám, akkor a többiek sem, ez felháborít és elegem van ebből. Ájönnek tesómék, a nappaliba beszélgetnek, ki megyek hozzájuk, ha már látják hogy Anya nem szól hozzám és valami baja vam velem, ők se néznek rám és ők sem szólnak hozzám mintha valami kutya lennék. Aztán amikor Anya úgy dönt hogy újra szól hozzám és rám tud nézni , akkor a többieknek sincs baja velem. Elegem van ebből az egészből. Minden nap amikor felkelek, az az első gondolatom most vajon fog e hozzám szólni Anya?

Tudom, hogy el kell költöznöm és megszünik ez de ameddig itt vagyok ezt kell elviselnem és legszivesebben elmondanám a család többi részének mennyire szánalmas amit csinálnak, ha Anya nem szól hozzám akkor ők sem, mert én egy kutya vagyok? De olyan veszekedés lenne hogy szerintem a rendőrség is itt lenne.

Es amikor Anya újra szól hozzám ,ők úgy tesznek mintha semmi sem történt volna. Szólok hozzájuk nem szólnak vissza, nem néznek rám és utána mintha meg sem történt volna ez.

Ez teljesen normális?

23L


2022. ápr. 20. 15:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, sajnálom,hogy ez történt veled, ilyennek nem lett volna szabad még történni. Nem kell pitizned senkinek, ez egy borzasztóan toxikus környezet, velük van egyedül baj, nem veled. Én is éltem át hasonlót és azt látom, hogy ez egyáltalán nem ritka jelenség sajnos. Amint tudsz költözz el, minimalizáld a kapcsolatot a családoddal,és a pszichológust is javaslom legalább egy pár alkalom erejéig mert, nagyon jól tud esni egy empatikus környezetben megnyílni. Sok sikert!
2022. ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hogy a kérdező 8 napja nem válaszol arra, hogy mért lakik még otthon.
2022. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!