Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Édesanyám éppen nem szól...

Ha Édesanyám éppen nem szól hozzám, akkor az egész család levegőnek néz. Jogosan van elegem ebből vagy ez teljesen normális?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de Anyának ha úgy van kedve nem szól hozzám. Ha megszólalok, nem hallja meg, bármit kerdezek nem szól hozzám. Szerintem ez sem normális, de ebbe még beletörődök és elviselem ameddig el nem költözök. Viszont az hogy ha Anya nem szól hozzám, akkor a többiek sem, ez felháborít és elegem van ebből. Ájönnek tesómék, a nappaliba beszélgetnek, ki megyek hozzájuk, ha már látják hogy Anya nem szól hozzám és valami baja vam velem, ők se néznek rám és ők sem szólnak hozzám mintha valami kutya lennék. Aztán amikor Anya úgy dönt hogy újra szól hozzám és rám tud nézni , akkor a többieknek sincs baja velem. Elegem van ebből az egészből. Minden nap amikor felkelek, az az első gondolatom most vajon fog e hozzám szólni Anya?

Tudom, hogy el kell költöznöm és megszünik ez de ameddig itt vagyok ezt kell elviselnem és legszivesebben elmondanám a család többi részének mennyire szánalmas amit csinálnak, ha Anya nem szól hozzám akkor ők sem, mert én egy kutya vagyok? De olyan veszekedés lenne hogy szerintem a rendőrség is itt lenne.

Es amikor Anya újra szól hozzám ,ők úgy tesznek mintha semmi sem történt volna. Szólok hozzájuk nem szólnak vissza, nem néznek rám és utána mintha meg sem történt volna ez.

Ez teljesen normális?

23L


2022. ápr. 20. 15:26
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Amúgy Anyától elviselem mert az ő háza ha nem akar ne szóljon hozzám , hiába nem csináltam semmit amiért ezt érdemelném, de a többiek nem értem hogy merik ezt megtenni.
2022. ápr. 20. 15:27
 2/22 A kérdező kommentje:

Már nem is tudok velük jóban lenni, nem is beszélek már velük. Most mar ÉN nem szólók hozzájuk kb 2 hete. Tönkre tettek, egy kutyának érzem magam. Csak Anyához szólok ha válaszol válaszol, ha nem nem.

Nem fogom eltűrni ezt.

2022. ápr. 20. 15:30
 3/22 anonim ***** válasza:
13%
Valami oka csak van rá
2022. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem nem normális de ez van. Legközelebb nézd levegőnek te is a tesódékat. Vagy megszoksz vagy megszöksz ezen változtatni nem tudsz. Nekem bátyám volt ilyen legutoljára 15 éve beszéltünk, akkor sértődött be valamin. Én meg hagytam nem foglalkoztam vele nem az én dolgom, nem nekem van bajom ha akar valamit eljön és megszólal majd.
2022. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nincsen ra oka...de mint irtam Anyatol elviselem, de a testvereimtol nem.
2022. ápr. 20. 15:42
 6/22 A kérdező kommentje:
De igy van, vagy megszoksz vagy megszöksz. Kesz :)
2022. ápr. 20. 15:43
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Pszichésen rendben vannak, vagy kezelés alatt állnak?
2022. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Anyád egy toxikus személyiség, ezzel az ignorálással akar téged "terelgetni" vagy nevelgetni, hogy szarul érezd magad és kezdj el neki pitizni.

A testvéredék meg asszisztálnak a kisded játékához. Gondolom részükre megvan ennek a jutalma is tőle.

Undorító családon belül így viselkedni.

Amint tudsz költözz el, vissza se nézz.

2022. ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Én az ilyenen csak hüledezni tudok, számomra elképzelhetetlen az ilyesmi. Nem, nagyon nem normális, én akkor is elhúznék onnan, ha az aluljáróban kéne csövelnem.
2022. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Pszichésen rendben vannak, vagy kezelés alatt állnak?"


Egy biztos: kellene, de nagyon.

2022. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!